Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni mit tegyek?

Meg akarok halni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Születésem óta folyamatosan bántanak, megaláznak az emberek ezáltal mindig az érzem hogy egy senki, értéktelen ember vagyok engem senki és semmi nem szeret akinek jobb lett volna meg sem születnie.

De mindig hitegedtem magam, hogy majd megmutatom hogy vagyok valaki, hogy én is értékes ember vagyok. Majd lesz munkám elköltözök és új életet kezdek.

De most nincs semmim van 12 elvégzet osztályom sem szakmám sem érettségim így munkám sem lesz, hogy magam mögöt hagyam az eddigi életem és Mindet, és mindenkit elfelejtsek. Ma telt be a pohár mikor anyám a fejemhez vágja hogy nem vagyok jó semmire és igaza van. Mondhassátok hogy akkor tanuljak de tanulni márcsak térítésesen pénzért tudnék ami meg nincs. 18 vagyok.


2013. ápr. 10. 10:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem mondom, hogy könnyű, de lehet munkát találni érettségivel is. Am van lehetőség továbbtanulásra van egy csomó OKJ-s lehetőség ha jól tudom 21 éves korig ingyenes az első. Egy probát megér. Nem szabad ilyen hamar feladni.
2013. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
érettségim sincs
2013. ápr. 10. 10:31
 3/13 ivilicious válasza:
11%
igaza is van. miért nem tanultál? mit csináltál helyette?
2013. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát akkor meg ott az esti suli. :) sok önkormányzat indit képzést érdemes utána nézni ennek is. Sok helyen nem kell fizetni ezért. Nem szabad feladni. Fiú vagy vagy lány?
2013. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz.
2013. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ha megvan a 12 osztályod, akkor miért nem érettségiztél le?
2013. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tanultam! szakképzôben okj idén szakkvizsgáztam volna csak nincs pénz kifizetni az 50 ezer forintos vizsgadíjat. Ezért van 12 elvégzet osztályom csak a szakmáról nincs papirom.
2013. ápr. 10. 10:36
 8/13 anonim válasza:
Diák munkákkal nem próbálkoztál?? Vagy a suli nem tudott segíteni a szakvizsga letételével?
2013. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
meg melette elkezdtem az estin az érettségit 2 év múlva érettségiznék de ha nem lesz munkám akkor a 100 szer ft nem tudom kifizetni akkor érettségim sem lesz.
2013. ápr. 10. 10:39
 10/13 A kérdező kommentje:
nem mert hivatalosan a szakképzö is esti ezért nem lehet diákmunkára menni. Tudom az én hibám ha lehetne visszacsinálnám az egészet és elmennék egy rendes iskolába de sajnos ezt nem lehet.
2013. ápr. 10. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!