Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már egy fél éve nem érdekel a...

Már egy fél éve nem érdekel a számítógép se a TV normális ez?

Figyelt kérdés
Csak ülök és megyek ide oda a házban a suliban sem csinálok jóformán semmit és nincsenek is igazán barátaim még olvasni sincsen kedvem szinte minden másnap elmegyek biciklizni pár ucányira de azt sem élvezem igazán egyszerűen nagyon monoton lett az életem
2009. szept. 17. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normalis!
2009. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én sem csinálok semmit egész nap. de miért kéne mindig csinálni valamit? a buddhista szerzetesekhez képest még így is örökmozgók vagyunk.
2009. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a számítógép meg a tévé a fő probléma itt, inkább a többi amit mondtál. Nem vagy te depressziós ?
2009. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a tv, szgép hanyagolása nem probléma, sőt!!

menj könyvtárba, rendezz kertipartit, menj el tanfolyamokra (nyelv, jogsi, kertészkedés, főzés, agykontroll, OKJ...) ne mindig biciklizz, fuss, görkorizz, télen jégkorizz, nyáron járj strandra. a suliban ismerkedj! kérdezd meg mi volt házi, elmagyarázná-e ezt vagy azt, odaadná-e a füzetét. olvass olyan regényeket amik hozzád közel álnak vagy éppen teljesen az ellentéted. vagy "tudományos" könyveket, vicceket.

2009. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!