Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez meg milyen pszichológia...

Ez meg milyen pszichológia tanárnő?

Figyelt kérdés

Első pszichológia órán mindenki kellett mondjon magáról valamit. Én azt mondtam, hogy hamar megunok mindent, nem tudok semmit huzamosabb ideig csinálni. Ezután minden órán gúnyolódott. Állandóan kérdezgette, hogy nem túl unalmas?, Fejezze be az órát hamarabb?, Még bírom?.

Később kiderült, hogy figyelemzavaros vagyok, és ezért nem tud lekötni majdnem semmi. Ezt egy pszichológia tanárnőnek csak észre kellett volna venni. Jelenthetem az igazgatónak? Bár már nem tanít a tanárnő, így utólag van értelme ezzel foglalkozni?



2013. febr. 16. 18:45
1 2
 11/16 anonim válasza:

Véleményem szerint a tanárral van a gond. Voltak olyan tanáraim, akikre jellemző volt, hogy kipécéztek néhány tanítványt, és a rovására vicceltek, azaz cikizték az osztály előtt. Már akkor azt gondoltam, hogy az ilyen nem való tanárnak. (Már rég nem járok suliba)

Szóval az ilyen gúnyolódás főleg pszichológiatanártól csak a tanár hozzá nem értését és alkalmatlanságát mutatja. Ha így akar jófej lenni a többi tanuló szemében, az szánalmas.

2013. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...én is így gondolom, csak hát vannak olyanok (mint pl az utolsó előtti válaszoló) akiknek jó mulatság a gyengébből gúnyt űzni. Megkéri az embert, hogy bízzon meg benne, majd amikor megteszi, nyilvánosan kigúnyolja. Könnyű egy diákot szívatni, aki ha visszaszól, akkor ugyancsak ő érzi kárát.


Az utolsó előtti válaszolónak:

Mint írtam nem voltunk 30-an csak 16-an. Az ő dolga nem csak annyi, hogy leadja a leckét hanem, hogy nevelje is a gyerekeket és foglalkozzon velük. Egy tanárnak tudni kell bánni a gyerekekkel, és nem kicsúfolni őket. Nincs értelme vitatkozni...nem baj ha véded őt, viszont még mindig csak annyit tudok kívánni, hogy a te gyerekeidet is csúfolják ki nyilvánosan és tegyék őket nevetség tárgyává folyamatosan.

2013. febr. 17. 15:43
 13/16 anonim ***** válasza:

nem baj ha ilyeneket kívánsz a gyerekiemnek,legalább kapnak az élettől mindent és nem burokban nőnek fel.

Most amit te leírtál az egy ártatlan poén+a figyelmed is felkeltette.Nos te lehet hogy ezt másképp éled át,ez a te hibád ,de azért elmenni és utólag felnyomni az gerinctelenség.Neked volt vele bajod,miért nem szóltál neki?Miért nem kérted meg két szem közt hogy legyen szíves abbahagyni?Ez az egész helyzet ugyanúgy a te hibád is csak nem vagy képes belátni.

2013. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
OK
2013. febr. 17. 19:44
 15/16 anonim válasza:
Szerintem a tanárban van a hiba, nem benned. Nem keresheted magadban a hibát, ha egyszer a tanár gúnyolódott rajtad. A tanár feladata, az hogy tanítson, nem az, hogy gúnyt űzzön másokból... Nekem is volt ilyen tanárom, csak a különbség az volt, hogy mindenkire sor került, nem csak egy emberen viccelődött... Én a helyedben még átgondolnám, hogy szóljak-e az igazgatónak, mert tényleg akkor kellett volna, amikor aktuális volt. (Amúgy nem gondolom, hogy az iskolához hozzá tartozik az, hogy a tanár gúnyolódjon bárkin is, tehát ha nekem gyerekeim lennének és megtudnám, hogy egy tanár hogy viselkedik a gyerekeimmel, biztosan szóvá tenném az igazgatónál...)
2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
utolag nem vmi jó, de ha rajtad könnyit akkor szólsz !!!
2013. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!