Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez meg milyen pszichológia...

Ez meg milyen pszichológia tanárnő?

Figyelt kérdés

Első pszichológia órán mindenki kellett mondjon magáról valamit. Én azt mondtam, hogy hamar megunok mindent, nem tudok semmit huzamosabb ideig csinálni. Ezután minden órán gúnyolódott. Állandóan kérdezgette, hogy nem túl unalmas?, Fejezze be az órát hamarabb?, Még bírom?.

Később kiderült, hogy figyelemzavaros vagyok, és ezért nem tud lekötni majdnem semmi. Ezt egy pszichológia tanárnőnek csak észre kellett volna venni. Jelenthetem az igazgatónak? Bár már nem tanít a tanárnő, így utólag van értelme ezzel foglalkozni?



2013. febr. 16. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Utólag semmi értelme.
2013. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én viccesen visszavágnék neki: "nem vészes, egy kicsit bírom még".
2013. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Annak idején mindig próbálkoztam jópofán visszaszólni, de nem annyira egyszerű jópofának lenni amikor 15 diák rajtad nevet.
2013. febr. 17. 00:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál vele hadd röhögjenek! Legalább nagy népszerűségnek örvendhetsz. :)
2013. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó fej volt a tanárnő :)

ha nem vette észre a te elmebajodat arról nem tehet mert a tanórákon nem azzal kell foglalkoznia hogy Te mit csinálsz hanem csak leadja a tananyagot meg a házit és kész,ha téged akart volna elmezni akkor külön csak veled kellett volna foglalkoznia kettesben.Szóval a tanárod semmiben sem hibás,sőt szerintem jó fej hogy ezzel próbálta feldobni az órát és még a figyelmedet is felhívta ezzel,szóval ha direkt is csinálta azzal nem ártott neked,csak jót akart,mellesleg jó poén :)

2013. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem...jó fej, mert nevetség tárgyává tett minden órán. Kívánom, hogy a te gyerekednek is legyenek ilyen klassz tanárjai.

Nem egy matek vagy fizikatanárról van szó. Ő éppen az ilyesmikkel kéne foglalkozzon. Egy jó pszichológus (mert hát ő is azt végzett...és még ő tanítja a potenciális pszichológus jelölteket) viszonylag hamar rá kéne jöjjön az ember bajára illetve személyiségére. Ez olyan mint amikor a fizikatanár tanítja az egyenáramú motorokat, de ha az orra elé teszek egyet, nem ismeri fel.

Mondjuk igaz a mondás, hogy aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja.

2013. febr. 17. 12:44
 7/16 anonim ***** válasza:

De ha nem mész el egy ilyen tanárnővel kettesben egy külön órára akkor honnan a fenéből tudja meg hogy mi bajod van?Érted ugye?

És te is ha úgy vesszük te kezdted a beszólást azzal hogy hamar megúnsz mindent.Szóval magadnak köszönheted ezeket a poénkodásokat.De lehet látta hogy elkalandozol éppen és ezért szólt be mindig,csak te reagálod le hülyén a dolgokat,nem kéne feszesnek lenned!lÉGY EGY PICIT LAZÁBB ÉS XARJÁL BELE MINDENBE

2013. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy kérj tőle négyszemközt tanácsot a figyelemzavarral kapcsolatban. Innen le fogja vágni, mi a helyzet, és nem fog utána poénkodni. Ha mégis, akkor ritka nagy f.szfej és kár vele foglalkozni.
2013. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem poénból mondtam, hanem ő kért meg mindenkit, hogy első órán mondjunk valami lényegeset magunkról...ami minket jellemez. Hát ez volt az. Nem én szóltam be neki.

Több évet tanított. Ez csak többet ér, mint egy óra beszélgetés.

2013. febr. 17. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:
vagytok 30-can egy osztályban vagy ha nem akkor többen.Minden alkalommal leadja az anyagot nektek mindanyiótóonak ,szal ergó nem csak te vagy abban az osztályban hanem más is rajtad kívül.Ezen az ügyön szerintem felesleges hisztizned ,mert itt veled van a baj és nem a tanároddal!Az hogy ezt nem vette észre az neki nem csorbíta becsületén mert ez nem az ő dolga,neki más feladata van minthogy csak téged analizáljon óráról órára.Szóval ha beakarod mártani a tanárt akkor bizony rossz ember vagy mert rosszat akarsz valakinek aki nem foglalkozott veled mert van rajtad más is.
2013. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!