Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy suliba kerülök azzal a...

Egy suliba kerülök azzal a csajjal, aki majdnem tönkretette az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis, még nem biztos, hogy egy gimnáziumba kerülök vele, de sok szempontból jó lenne az az iskola. Csakhogy évfolyamtársak lennénk azzal a volt osztálytársammal, aki évekig azon volt, hogy tönkretegye az életemet (és még jó pár emberét). Anyám is szeretné, hogy abba a gimibe menjek, de vele nem közölhetem ezt az egészet, hogy már évek óta cseszegetett az a csaj.
2013. jan. 19. 12:20
 1/5 anonim válasza:
100%

Sok közöd nem lesz hozzá, ha csak évfolyamtársad lesz.

Én végzős vagyok, és volt olyan évfolyamtársam, akit a szalagavatón láttam először... :)

Elkerülöd szépen. :)

2013. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mivel írtad h évek óta cseszeget, szerintem itt az ideje h talpra állj és megvédd magad! Vagy esetleg kérdezd meg, h miért teszi. Esetleg kérd meg h cseszegessen mást. Ha szépen nem megy akkor közöld vele egy kicsit csúnyábban. V az amit az első írt.
2013. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélhetsz erről anyukádnak? Biztos sok tapasztalata van, talán tudna valami használható tippet adni.
2013. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam már megvédeni magam, de az a gond, hogy a csaj nagy befolyással bír és erős, közben emberileg nulla. Szóval, ha az embereknek választaniuk kellene, ki mellé álljanak, szerintem gondolkodás nélkül őt választanák. Én szeretnék kibékülni vele, felőlem akár jóban is lehetnénk, de ezek szerint a csaj nem akarja ezt.
2013. jan. 19. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nagy a befolyása annyit tehetsz hogy több emberel leszel jóban mint ő,új iskola,új esély,nem kell feltétlenül annak lennie mint volt,és ez egyfajta visszavágás is lenne vele szemben,elvégre téged piszkált és most még is ilyen szempontból felette állsz,de ha emberileg tényleg egy 0 akkor ezt mások is megfogják látni
2013. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!