Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek tönkretet...

Van itt olyan akinek tönkretette a kapcsolatát majdnem a "baby projekt"?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert az enyémet majdnem sikerült tönkretenni,azért mert nem esek teherbe,holott teljesen egészséges vagyok.De viszont a páromnál bajok vannak.

2013. jan. 9. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod "hőbörög", hogy nem esel teherbe, holott vele van a probléma? Vagy te nem tudod elviselni, hogy miatta nem esel teherbe?
2013. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Is-is.Most az ünnepek alatt voltunk nagyon sok ismerösnél,és mindenhol megvoltunk kínálva ezzel-azzal.Nem fogadtam el a felest mindenhol,de egy pár helyen elfogadtam.Ki akartam kapcsolni,ha már úgyis "nyaralunk".ès ö kiakadt hogy miattam nem jön össze a baba,merthogy én piázok,és nem is gondolom komolyan az egészet.
2013. jan. 9. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan óriási teher ez neki, hogy orvosilag bizonyítottan ő a "hibás", hogy nem jön nálatok a bébi. Ha nem rendszeres az olyen támadás és szemrehányás a részéről, akkor megbocsátható a Karácsonyi eset. De ha rendszeres, akkor ülj le vele beszélni, ogy ez nem megoldás, sőt semmi jóra nem vezet, ha ilyeneket vág a fejedhez. A szerelem és a szeretet arról szól, hogy jóban-rosszban. Tehát ha valamelyikőtöknek egészségügyi gondja van, arról nem tehet, el kell fogadni, és mellette kitartani. Ha nincs szerelem, akkor pedig jobb külön utakon próbálkozni. Én szeretem a férjemet így 12 év után is, ha hasonló gondja lenne gondolkodás nélkül kitartanék mellette,soha nem vágnám a fejéhez, hogy ő hibás azért mert nincs gyerekünk. Mivel nem is ő tehet arról, ogy egészségügyi gondja van, nem ő akarta, hogy így legyen. Annyi lehetőség van már manapság. Beültetés, örökbe fogadás.
2013. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk velem volt eü. probléma, ezért csak lombikkal estem teherbe (én vagyok a nő), de a férjem sosem hibáztatott emiatt. Együtt csináltuk végig azt a 4 évet, ha ki voltam borulva, ő bátorított. Szóval szerintem egy párkapcsolat ezzel is jár, nem mindig móka kacagás.

Lehet, hogy feszült és nyomasztja a sikertelenség, de nem szép tőle, hogy rajtad akarja levezetni a csalódottságát.

2013. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet egy jel is,hogy nem akar jonni a baba!

Lehet nem veletlen.

Ez azert eleg csunyan hangzik.

En lehet megegyszer atgondolnam,hogy TOLE szeretnek-e kisbabat! Erzeketlen fatusko lehet....

2013. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy érzéketlen tuskó. Én amikor épp mélyponton voltam, volt, hogy szinte kiabáltam a férjemmel ő miért nincs kiakadva, biztos nem is akarja. Szerintem ez is valami hasonló, és pont hogy azt jelzi mennyire fontos neki a bébi. Mi megbeszéltük, és azóta jobb. Próbáljátok átbeszélni ki hogy éli meg, kinek mi fáj és támogatni egymást.

Nálunk azóta sincs semmi, de már odáig eljutottunk, hogy a férjem is szomorú ha nem sikerül... :S

2013. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ügyek mindig nehezebbek, ha a férfival vannak gondok, mert lelkileg sokkal jobban megviseli őket. Szerintem csak az a megoldás, hogy beszéltek erről. Mondd el neki, hogy az nem megoldás, ha bántjátok egymást, (pontosabban ő téged)inkább arra kellene koncentrálnotok, hogy mielőbb megoldódjon a problémátok, ami a "projektet" akadályozza. Nem igazán értem a párodat amúgy; ha egyértelműen vele van gond, elég gyerekes viselkedés téged bántani
2013. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!