Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez, hogyan? Nem...

Miért van ez, hogyan? Nem értem tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkozunk a párommal rendszertelennek mondható a mensim, legutóbb 20 napra jött meg szept: 25.-én legalábbis mi más lenne mondjuk most kevesebb sokkal, de beágyazáshoz meg túl sok szerintem, és rohadtul fájok nem szokott ilyen lenni. Nektek valami hasonló tapasztalat vagy ötlet?

#menstruáció #teherbeesés #próbálkozás #tapasztalatok baba projekt
2012. szept. 27. 12:48
 1/2 anonim válasza:
Kb én is ezt vettem észre magamon, azzal a különbséggel, hogy nekem majdnem az egész ciklusom alatt hasszurka van.
2012. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Mielőtt a fiammal terhes lettem annyira összevissza jött meg, hogy sosem tudtam hogy pontosan mikorra kellene megjönnie. volt hogy úgy jött meg hogy 3nap barnázás 2nap vérzés 3nap barnázás. És votl hogy úgy jött ki a 28 napos ciklus ha az első barnázástól számoltam de volt olyan is hogy csak akkor jött ki a 28nap ha a vérzéstől. és votl hogy 1 hetet is késett. Nem értem egyébként hogy miért. lehet mert rástresszel az ember tudat alatt is már.
2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!