Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Mit gondoltok egy olyan nőről aki nem jár bulizni és csak 1-2 barátja van?

Figyelt kérdés
Szinte nem ismerek senkit. Hogy fogom így megtalálni a szerelmem?
2013. jan. 16. 23:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Tudod egy barátnőnek nagyok az elvárásaik, anyagi téren is és más téren is. Viszont egy k.urva csak a pénzt nézi neki nem számít milyen vagy, hogy nézel ki, milyen körülmények között élsz csak legyen arra az alkalomra és ennyi. (akinek írtál erről az a válaszoló vagyok)
2013. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Nagyom el vagy tévedve. Gőzöd sincs a szerrlemről.
2013. jan. 17. 00:29
 43/45 anonim válasza:
Sajnos a szerelemből nem lehet megélni, csak pénzből. Te eltudnál fogadni olyan pasit aki nyomorban él ha szerelmes vagy belé? Nemhiszem.
2013. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
merrefelé laksz kedves kérdező ? és hány éves vagy ? én is ebben a szituban vok ;) ha gondolod írj privit ;) 28/L BÁR ÉN MÁR BELETÖRŐDTEM :D nincs kiben csalódnom ;)
2013. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Az hogy nem jársz bulizni az nem gond!Nem csak discóban lehet kikapcsolódni!Biztos van olyan program amit szívesen csinálnál,ha van akkor vessed bele magad és mással ne foglalkozz!A szerelem is csak úgy jön akkor amikor nem várod,tehát ha várod akkor nembiztos hogy összejön mert akkor görcsölsz is rajta!

Amúgy most ezzel a két dologgal ideális barátnő jelölt lennél Nálam,igaz a saját tesztemnek van még több része is,mint pl hogy tudsz-e főzni,rendetlen vagy-e,jővőképed milyen,és hogy milyen személyiség vagy,fiú vagy lánybarátaid vannak?(előny ha csaj barátaid vannak)

Minden jót!

2013. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!