Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyi ideig kell békénhagyni egy csajt, akivel szakított a barátja 2 év együttlét után?

Figyelt kérdés
A srác már nem először szakított vele, de utána visszakönyörögte magát. A legutóbbi szakításuk után egy héttel a csajnak megtetszett egy másik pasi, aki viszonozta a dolgot, egymásra is "tapadtak" aznap éjszaka. Másnap megvolt egy facebook/msn/telszám csere, de az "új" srác nem tudja(20f), hogy mit tegyen. Kezdeményezzen vagy hagyjon még időt a csajnak(20), hisz alig néhány napja/hete tették lapátra és sanszos, hogy még szereti az exét, aki bármikor bekavarhat az új kapcsolatba?
2010. febr. 5. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

na, aki már a megismerkedés napján összetapad a pasival...

arra nem érdemes időt pazarolni

2010. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakítás után egy másodperccel sincs joga az exnek féltékenykedni.
2010. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kétéves kapcsolat, eléggé komoly, szerintem a lány nem "olyan kis...", de az is lehet, hogy forróvérű és csak a volt barátja iránti düh hajszolta a másik srác karjaiba... Vagy önmagában már rég eltemette a kapcsolatát és készen áll egy másik férfit befogadni az életébe.
2010. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a csaj nem az a ribanc fajta, egyszerűen rá volt indulva az újonnan megismert srácra, aki meg nem ellenkezett...

gondolom azon az éjszakán sikerült elfelejteni az exét, de szerintem 1-2 hét nem elég ahhoz, hogy valaki kiheverjen egy 2 éves kapcsolatot, amiben vele szakítottak. az új srác meg nem akar ilyen pótlék lenni, mert vannak neki másik jelentkezői is...

2010. febr. 5. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Miért kell békén hagyni?

Hajts rá!

2010. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ, velem már egy éve szakított a volt barátom akibe nagyon szerelmes voltam, hónapokig nem tudtam kiverni a fejemből és még most is van h eszembe jut és akkor elszomorodom, de már 3 hónapja van egy új kapcsolatom és szerelmes vagyok, de ettől függetlenül is elszomorodom ha a volt barátomra gondolok. Mondjuk nem sokszor jut eszembe szerencsére. Nem tudom h ez a lány mennyire szerette/szereti a volt barátját, de sztem próbálkozz nyugodtan.
2010. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha szereted 1 percre se hagyd békén kedveskedj neki és mond el neki mennyire szereted engem ez levenne a lábamról.

Amúgy velem 9 hónappal ezelőtt szakított a barátom akibe őrülten szerelmes voltam de idővel elfelejtettem mert meg se próbálta újra kezdeni velem pedig én megkértem nem 1 szer de ő nem akarta így kivertem a fejemből nehezen, de sikerült én is nagyon szomorú vok ha rá gondolok de tom hogy találok egy pasit akit igazán szeretni fogok és ő is szeretni fog engem. Ne hagyd magára mert elfog felejteni!

2010. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokáig nem szabad mert benő a luka.
2010. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz önmagadról E.sz./3.sz.-ben? Szerintem normálisabban hangzana a mondandód ha rendesen adnád elő.


Amúgy a kérdésre annyit, hogy attól függ az exe milyen. Mert ha idegbeteg barom aki bele van esve a csajba még mindig, akkor nem árt ha tudsz verekedni.

2010. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!