Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Mit gondoltok egy olyan nőről aki nem jár bulizni és csak 1-2 barátja van?

Figyelt kérdés
Szinte nem ismerek senkit. Hogy fogom így megtalálni a szerelmem?
2013. jan. 16. 23:02
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Nyugi skacok! :D

Amúgy nem gondolom, hogy ribanc aki bulizik és mértékkel iszik, de ami egyes helyeken megy az már sok. Nem volt még barátom, mert nem találtamolyat akivel egymásba szeretünk és tudjuk is, hogy együtt szeretnénk lenni és a hűség nem áldozat és mindent elmondhatunk egymásnak. :)

2013. jan. 16. 23:29
 32/45 anonim ***** válasza:
elég lesz bikám,a végén még trombózist kapsz
2013. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Jó lepontozni. Szűznek lenni sem rossz, mert nem tartom magam kevesebbre a már nem szüzeknél :)
2013. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

44:

mindent? azt sosem mondanám el neked hogy 11 éves koromig anyukámmal kakáltam!


Meg amúgy is a legnagyobb esélyem egy 15 évesnél van statisztikailag ebben a korban

F19

2013. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Én azért nem járok sehova mert nincs pénzem, és azért vagyok itthon ülős pedig mennék ha lehetne miből. Ezért nem is kezdeményezek lánynál sem, majd megyek k.urvázni az legalább nem néz le, elég ha kifizeted :(
2013. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Nem értem a logikád. Egy barátnő lényegesen kevesebbe kerül, mint egy prosti és szeret is. Szerintem az a jó ha kb. ugyanannyit fizetnek és nem csinálnak gondot belőle.
2013. jan. 17. 00:00
 37/45 anonim ***** válasza:
hát nem itt:D
2013. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam magamnak, úgy hogy nincsenek barátaim, nem mentem sehova. Neten keresztül ismerkedtem meg vele. Nekem már csak az a bajom, hogy barátaim nincsenek. Tiszta szar. :D
2013. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

azt hogy ettől még lehet belevaló és a véletlen események lazán összehozhatják hogy megismerjen valakit.

meg, nem minden otthonülő azociális is egyben.

lehet hogy amúgy nagyon jól kijön mindenkivel csak nincs pénze bulizni és ezért külső oknál fogva nem jár.

mint mondjuk én

és ez sem jelenti azt hogy valaki soha nem látott még pasit, vagy fordítva.

nekem több pasim volt sőt, egyéjszakás kalandok is.

neten írt pl. suliból ismerős srác, aztán átmentünk egymáshoz, meg ismerős ismerőse stb.

azért csak mert valaki otthon ül még nem feltétlenül apáca.

2013. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Én így nem kavarnék idegenekkel az is biztos.
2013. jan. 17. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!