Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIlyen szülő lennél/vagy?

MIlyen szülő lennél/vagy?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 14:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
hát én elvileg már vagyok. csapnivaló, pocsék, semmirekellő, létező legrosszabb fajta. ha ilyen apám lett volna, én fölkötöm magam.
2009. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát én "érdekes" szülő leszek :D mivel...

1. a legfőbb probléma hogy nem szeretem a gyerekeket (4-től fölfelé már jöhet)

2. utálom ha valaki sír, egyáltalán nem vagyok empatikus ember, nem tudok vígasztalni...szoval ha a gyerekem sírni kezdene, szerintem ott is hagynám :D (nem tudnék vele mit kezdeni)persze egy idő után (mikor már nagyon idegesít) visszamennék :D

3. túl nagyok lennének az elvárásaim

4. tuti olyan iskolába járnának a gyerekek ahol a nevelés szigorú, és emellett egyenruha van :D

5. nagyon türelmes vagyok (a kutyám szőrét 4 órán keresztül el tudom fésülgetni :D szemrebbenés nélkül végigülöm a negyedórás reklámokat ...stb), de kisgyerekkel foglalkozni, talán 5 percig ha bírnám.

6. utálom a nagy zajt, kiabálást (mivel kiabálni egyáltalán nem tudok :D)

7. és szerintem igen gyorsan eljárna a kezem :D gyerekem száján csak egyszer jöjjön ki valami ocsmányság .D ... ha meg elkezdene cigizni vagy drogozni vagy inni...addig kinnt aludna éjjel míg le nem szokik :D


Szóval nem hiszem hogy jo szülő lennék, de majd meglátjuk pár év múlva...de már előre tudom sajnálni a gyerekeimet :D (ha lesz)

2009. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

na nekem aztán nem lesz gyerekem

még csak az hiányozna a világnak, hogy még egy ilyen gyökér rászabaduljon, mint én

a másik meg az, hogy egyszerűen nincs olyan lány a világon, aki pont tőlem akarna gyereket


16F

2009. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát ezek mellett a feltételek mellett biztosan szeretne a gyerekem..

1.Elmehetsz buliba,ott lehetsz hajnali 1-ig,csak szólj róla,hogy elmész.

2.Ne rúgj be!

3.Pasizhatsz,csak tudjam,hogy hány órakor jössz haza,és biztosan akkor gyere haza!

4.Magadnak tanulsz,de azért meg ne bukj!

5.Lehet olyan a frizurád,amilyet te szeretnél,lehet olyan a körmöd színe,amilyet te szeretnél,de azért a viselkedésed ne változzon a stílussal!

6.Büntetést csak akkor kapsz,ha nem tartod be a szabályaimat!

7.A büntetés csakis 3 óra tanulás lehet a szobádba, mobiltelefon-számítógép-tévé nélkül.

Szerintem így lehet normális,lelkileg egészséges,tisztelettudó és becsületes gyereket nevelni.Azt leszögezem,hogy a felfogásom még változhat..de olyan,mint anyám nem akarok lenni-LELKILEG NEM MANIPULÁLNÁM a gyermekemet!Mert anyám sajnos ezt teszi:@

2009. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Huh... Necces kérdés.

Igaz, hogy én még csak 12 vagyok, és eléggé elhamarkodott lenne ilyen hamar kijelenteni ezt, de én őszintén szólva nem hiszem, hogy szülőnek való ember vagyok. Még a 4 éves unokatestvéremmel sem tudok úgy beszélni, ahogyan azt ő elvárná és megértené. Türelmem sincs az ilyesmihez. Lehet, hogy ez idővel változni fog, de egyenlőre ez van.

Ha később (mondjuk egy 10-15 év múlva) lesz egy gyerekem arra fogom nevelni, hogy ne tiszteljen senkit, ne alázkodjon meg senki előtt, legyen rendíthetetlen, lássa át a dolgokat és ne érdekelje, hogy mit gondolnak róla mások.

2010. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!