Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy még mindig nem...

Normális hogy még mindig nem tettem túl magam?

Figyelt kérdés

5 hónapos kapcsolatom 4 hónappal ezelőtt ért véget.Még mindig úgy alszom el hogy ő az utolsó gondolatom,reggel még ki sem nyitom a szemem,már ő jár a fejemben.

Azért lett vége mert nem bírta tovább drog nélkül.


Mit tegyek? Volt egy 3 éves kapcsolatom azon előbb túl tettem magam.Iszonyat jó volt vele.


2013. jan. 8. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága kedves sorstárs. hasonló cipőben :( ,mit is mondhatnék..

írj ha beszélgetni akarsz, most nekem is hiányzik az ex,minden esetre annyit mondhatok, hogy nincs más választás,ha ő drogos, az mindig mindennél előbb lesz,és amíg ő nem akar változtatni,addig te is csak egy "élvezeti cikk" leszel a sok közül..

De távolról,tudsz neki segíteni akár pár biztató szóval ,közelről lehet csak magával rántana..

2013. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Normális, szerintem még kb. ennyi, egy új kapcsolat és már eszedbe se fog jutni.
2013. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már nem tudok neki több esélyt adni,de a szívem megszakad úgy érzem...
2013. jan. 8. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szíved megszakad? Hiszen a szíved az csak egy szerv :) Ami a vért pumpálja a testedben. Miért gondolsz rá mindig? Hát hiányzik neked. De csupán mert sokat voltál vele, az agyad megszokta a látványát, megszokta az illatát, az érintését és szimpatikusnak találta "megszerette". Mondván te szerelmes lettél, és most ennek a kapcsolatnak vége, gondolj bele, hogy a benned zajló kémiai hatások összessége befolyásolhatná az életed. HA megbocsátanál neki, hiszen drogozik és ez komoly dolog.


De ha találsz majd valaki mást, aki szintén olyan érzéseket kelt benned, mint az előtt (izgalom, heves szívverés stb) akkor megnyugodhatsz.


Szóval, legyen a szemeid előtt, hogy még jobb is jöhet, sőt..

2013. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem még 4 év után is előfordul, hogy csak ő jár a fejemben, pedig azóta volt más is, elég hosszú ideig. De mikor épp nincs más, aki elterelné a figyelmem, még mindig ő kéne.

Egyszer majd találsz valakit, akivel még jobb lesz, és majd ő elfeledteti. Legalábbis én ebben reménykedem.

2013. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy szenvedsz,hiszen szeretted,szereted.Viszont abba azért gondolj bele kicsit mélyebben,vajon Ő mennyire szeretett,illetve szeret Téged,ha egy tudatmódosító sz@r fontosabb volt Neki,mint Te...Gondolom,a választ sejted.Éppen ezért felesleges minden pillanat,amit arra pazarolsz,hogy Rá emlékezel.Felesleges az energia és asok érzelem,amit még mindig belefektetsz egy már halott kapcsolatba.Bármennyire is szereted Őt,ez tény,és bizony ennél jobbat érdemelsz,és fogsz is kapni.
2013. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem beszélgess fiúkkal. Nem az mondom, hogy rögtön kezd új kapcsolatot de az elvonná kicsit a figyelmedet szerintem :)
2013. jan. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!