Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy nem aláztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy nem aláztam meg magam? Lebuktattam a pasim

Figyelt kérdés

Tegnap délután eljött a pasim, hogy ebédeljünk a nővéreméknél. Majd mikor végeztünk azt hittem, hogy együtt töltjük a napot, ki holmi kifogásokkal (vidékre kell mennie, mennyi munkája van) haza hozott.

Éreztem, hogy valami nem jó, de ő csak hajtotta hogy "szerinted ez nekem jó, hogy nem vagyok veled" és hasonló szöveget.


Gondoltam egyet és össze hívtam kettő barátomat, hogy nézzük meg haza e ment a kocsija a ház előtt van e.

Hát ott volt! De mivel az utcára nyílik az ablaka, redőny felhúzva, szóltam a barátnőmnek sétáljon el az ablak mellet.

Szalad vissza a kocsihoz, hogy épp most élvez egy hatalmasat a barátom egy nővel.

Oda rohantam és elkezdtem verni az ablakot. 10 perc múlva kijött (lihegve), hogy mit keresek itt, mondtam neki jöttem meglátogatni hogy van, de nem szólok a csajának. Kérdezte, hogy most így nekem jobb? Mondtam, hogy igen, küldtem egy puszit és eljöttem.


Szerintetek jól cselekedtem, hogy nem csináltam balhét?


Kicsit sajnálom, hogy nem hoztam kellemetlen szituba a csaj előtt.



2012. szept. 3. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, hány évesek vagytok? :D semmi pityergés, szomorkodás, hogy megcsalt? mióta is vagytok együtt?
2012. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Jó nagy kamukérdés :)
2012. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 éve! Én sem értem, miért nem sírok meg ilyesmi, mert ezelőtt egy héttel megörültem és álomba sírtam magam minden este.
2012. szept. 3. 22:36
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanmár!

Úgy "élvezett hatalmasat egy nővel", hogy mindeközben a szobaablak fejmagasságban nyílik az utcára, és se redőny lehúzva, se a függöny elhúzva.

Elég filmszerű ahhoz, hogy hihető legyen.

2012. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rész különösen tetszett: " Épp most élvez egy hatalmasat"...

Hány éves vagy, de most tényleg?

Amúgy jól cselekedtél.

2012. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Na, ez a fiú már délben sem a forma 1-t nézte. Te vagy az, ugye?
2012. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Redőny felhúzva, függöny volt és csak a tv fénye látszott. Mikor én oda értem csak nevetést és papír törlő tépkedést hallottam.
2012. szept. 3. 22:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, én :)
2012. szept. 3. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor még az ebéd is kár volt bele! :)
2012. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magad méltóságát mentetted vele.
2012. szept. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!