Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettem? Nagyon szégyellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettem? Nagyon szégyellem még magam előtt is.

Figyelt kérdés
4 évet voltam együtt egy fiúval,ebből 2 és fél évet jártunk,de ő elhagyott , hogy nem szerelmes belém, másokat akar még kipróbálni,kiment külföldre, stb.Hiába szakítottunk,mindig írogattunk egymásnak,és hazajött, 4x találkozni akart velem,de visszautasítottam,mert büszkébb voltam attól, h találkozzunk. Nem találkoztam vele, de írogattam neki,erre ő kérte, hogy ne zaklassam,ha nem találkoztam vele, ne is írjak,de én nem értettem meg,csak írtam neki. egy pióca voltam. nem foglalkoztam azzal, hogy ő mit kért. most azt értem el, hogy utál és már semmire sem reagál.
2012. dec. 3. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát istenem. Ez van. Nem mintha számítana, úgyse akartál már tőle semmit.
2012. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem azért nem mentem el a találkozókra, mert nem szerettem, hanem mert csúnyán beszélt velem, úgy éreztem, csak szexre kellenék neki. és fájt, hogy elhagyott, nem tudtam megemészteni.
2012. dec. 3. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ez akkora csúnya dolog. Szerettél volna tőle valamit, lehet túlzásba vitted a megkeresését, de nehogy már emiatt rosszul érezd magad. Lesz más.


Amúgy azok után, hogy valaki azt mondja neked, másokat akar kipróbálni, jól tetted, hogy visszautasítottad. Ha komolyabban tervezné veled a dolgot, akkor az írásaidra reagálna, örülne a közeledésednek.

2012. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tettél. Meg akart dugni, de te meg nem akartál kötélnek állni, úgyhogy jobb, ha nem is beszélgetsz vele, minek.

Ha más csajokat is ki akart próbálni, akkor minek akart veled találkozni? Ő szakított veled.

Hagyd a francba. Látni, hogy nem vagy számára fontos, csak jól jöttél volna, /szájnál van valaki, akivel már be vannak járatva a dolgok. Utál?? Hagy utáljon... Dugjon meg másokat, ahogyan azt neked mondta, legyen szerelmes más lányokba, és ne akadjon fent azon, hogy ezek után az exe nem akar vele találkozni.

Te is minek írsz már neki. Mi mondanivalód lehet ezek után? A zaklatásnak nevezett valami, amit kifogásol, hülyeség. Csak nem akarja hallgatni a bajaidat, mert nem beszélgetés céljából akart talizni. Mivel látta, hogy hiába kommunikáltok még mindig, te így sem adod be a derekad, ezért feleslegesen tartja ismét szóba állnia veled.

2012. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mégis nagyon szégyellem magam.elmondta, hogy ne írogassak neki, ne zaklassam, erre én ezek után is rengeteget írtam neki. végül már azt értem el, hogy úgy beszéljen velem mint egy utolsó büdös r-cal...
2012. dec. 3. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd már abba az írkálást. Kicsit megaláztad magad, imádkozz hogy többet ne fussatok össze és ne égjen a pofád. Igyál meg egy felest és felejtsd el a francba... mindenki tud hülyén viselkedni, na most te is. rájöttél, hogy hülye voltál, dicséretes, máskor ne piócáskodj.
2012. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
meg ő mindig mondta a szakítás után, hogy megpróbálhatnánk újra, de éljünk együtt. viszont sokszor hangoztatta, hogy sosem volt belém szerelmes,és mindig azt emlegette, hogy mennyire hiányzik neki a szex..
2012. dec. 3. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Megérdemled...keress mást.
2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy érdemled meg ezt! Semmi oka úgy beszélni veled, meg így bunkózni, nehogy már azt hidd, hogy a te hibád. Szerintem ez a gyerek elég undorítóan viselkedik, volt már dolgom hasonlóval. Töröld mindenhonnan, és ne foglalkozz vele, úgy lesz neked a legjobb! Ő nem érdemel meg téged.
2012. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!