Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim vs haverom. Azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim vs haverom. Azért tettem ezt mert elhanyagol? A többi lent.

Figyelt kérdés

4hónapja vagyok együtt a pasimmal. Teljesen elhanyagol, és neki áll feljebb. Sokat beszélünk, de mostanában alig alig tudunk, mert sosem elérhető. Mindig köszönés nélkül megy el...stb. Mikor 4 hónaposak lettünk mondtam neki hogy boldog 4.hónapot, erre ő elkezdett velem kiabálni hogy 5.hónap te dög. Utána persze nekem lett igazam...És nemrég megismertem egy fiút aki totálra bejön, nagyon kedves, foglalkozik velem, helyes..stb.. Szerelmes lettem belé, de nem tudom miért amikor van barátom. Ez normális? Vajon szeret-e még a barátom, vagy már nem érdeklem? Mit tegyek? Kérlek segítsetek tanácstalan vagyok. Mások azt mondják hogy dobjam a pasim mert már nincs sok hátra, és jöjjek össze a haverommal.

14/L



2012. nov. 22. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés... dobd!


Azért lettél szerelmes, mert a barátodba már nem vagy az... és ahogy elnézem, kár is erőltetni!


Előtted az élet kicsi lány! Ne pazarold el olyanra, aki nem érdemli meg!

2012. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb lenne befejezni, de mindig mondja, hogy így meg úgy szeret+ha megcsalna élete legnagyobb hibáját követné el... Úgy vagyok vele hogy kap még 1 esélyt, de ha elbaltázza, vége.
2012. nov. 22. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
nem akarok kioktató lenni, de 14 évesen, gyerek fejjel, még ne tragédiázz, ha másba vagy szerelmes...
2012. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
azért lettél szerelmes, mert a pasidat már nem szereted, ami a leírtak alapján nem is csoda.
2012. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!