Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez? Nem tettem túl...

Mért van ez? Nem tettem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
12 éves koromban molesztált az utcán egy idegen férfi, feljelentést is tettünk, meg is találták az illetőt! De még mindennap eszembe jut az a nap...és mikor egyedül vagyok a városba félek hogy újra megtörténik, folyton hátra nézek hogy követnek-e, egyszerűen már félek az emberektől :S elfog ez múlni valamikor? 14/L
2009. aug. 20. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El fog mulni,de erdemes lenne egy pszichologushoz fordulnod,kerdezd meg a korzeti orvost,hogy hova fordulhatnal. Azert mondom ezt neked,mert engem ugyan nem molesztaltak,de 13 eves koromban az egyik szomszed bacsi reszegen nagyon megijesztett,mikor pisztojjal elkezdett nekem magyarazni,hogy lelovi az egyik szomszedot. Engem nem akart bantani,de evekig feltem tolle. Tobb mint 6 evnek kellett eltelnie,h nyugodtan be merjek jonni a lepcsohazba. Mondani senkinek nem mondtam,mert azt hittem butasag. Sokkal egyszerubb lett volna ha akkor en is valakivel jol kibeszelem,aki ert hozza.
2009. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj egy pszichológussal, egyáltalán nem ciki. Szüleid biztos tudnak segíteni találni egyet.
2009. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni soha nem fogod, de tovább kell lépni. Ehhez Te kellesz legfőképpen és egy szakember, aki segít ebben. Gondolom a szüleid melletted állnak és sok-sok szeretet kapsz tőlük, mert ez is nagyon fontos. Gondold azt, hogy kétszer ugyanaz a rossz nem történhet meg. Kicsi védtelen gyerek voltál és nem tudtad megvédeni magadat. Az idő megoldást hoz mindenre és ahogy telnek az évek, szép lassan túl leszel rajta.
2009. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2009. aug. 21. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént 9 éves voltam mikor a szomszéd utcában egy férfi molesztált. Én már 18 vagyok és szerencsére teljesen sikerült kihevernem néha jut csak eszembe de már nem fog el a rettegés ha kilépek az utcára. Kérj segítséget pszihologustól. Hidd el előbb utóbb túl leszel rajta. Ne gondolj mindig rá. Éld tovább az életed. Én is azt tettem.
2009. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!