Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy megváltozzon...

Mit tegyek hogy megváltozzon az életem?

Figyelt kérdés
Már évek óta minden bajom van és ha néha megpróbálom jól érezni magamat valami mindig balul sül el. Nem köt le semmi sem igazán viszont nagyon hamar felhúzom magamat a legkisebb dolgokon is. Tudom hogy az én hibám, de nem tudom hogy mivel hozhatnám rendbe a dolgokat körülöttem. Hátha valaki tud segíteni, aki hasonló cipőben járt.
2013. jan. 4. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni ,ismerkedni . Mozdulj ki otthonról. Tudom könnyű ezt mondani ,én is hasonló helyzetbe vagyok.
2013. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy hasonló helyzetben vagy?
2013. jan. 29. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak arra értettem ,hogy hasonló helyzetbe vagyok ,hogy én is nehezen tudom jól érezni magam . Türelmem nem olyan mint régen .
2013. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!