Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El lennék kényeztetve? (13L)

El lennék kényeztetve? (13L)

Figyelt kérdés
A szüleim mindent megvesznek nekem. Az apple iphone-tól egészen az lcd tv-ig. Lehet műköröm tizenezres cipőim/ruháim. Ennek ellenére viszont jól tanulok. Nem vagyok kitűnő de mindenből 4-es 5-ös vagyok. És tisztába vagyok vele hogy azért hogy én ennyi mindent megkaphassak nagyon sokat kell dolgozni. Szerintem nem vagyok hálátlan. Igyekszem a szüleimnek e lehető legtöbbet segíteni. Viszont vannak néhányan akik emiatt lenéznek. Mármint elkényeztetett libának meg ilyeneknek hívnak. Szerintetek is olyan vagyok? Meg kéne változnom? Jahh és onkológus szeretnék lenni. Imádnék az embereken segíteni. :)
2012. nov. 26. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is bevallom, hogy irigy vagyok, jelenleg marha hideg van a lakásban, mert nincs pénz a nyílászárók cseréjére, karácsony nem tudom, hogy lesz megoldva. De én is bevallom. Viszont én élőben nem cikiznélek ki vagy piszkálnálak ez miatt. Ha olyan korú lennék, mint Te akkor a személyiségedből ítélnélek meg. Sztem nem vagy elkényeztetve, de azért irigylésre méltó helyzetben vagy és sok rossz ember van a világon, velük nem kell foglalkozni :)
2012. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
vicceltem nem egy hét hanem úgy kb 2 hónap!
2013. febr. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!