Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy túl sok vagyok az...

Lehet hogy túl sok vagyok az embereknek? Bővebb lent!

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, elég sok barátom, haverom van, de mégis sokszor úgy érzem hogy sok vagyok nekik. Sokszor azt érzem hogy csak én keresem őket, akkor igen mondanak meg eljönnek velem, de maguktól csak kevesen keresnek, és ez engem nagyon zavar. Sokat beszélek tény és elég erős az egyéniségem azt szokták mondani, de normális embernek tartom magam. Nem szoktam alpárian viselkedni, viszon minden buliban benne vagyok. MIt csináljak? Úgy érzem velem van a hiba..

2012. nov. 12. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy így van.
2012. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
hmm.velem is ez volt,én 15 éves vagyok..sokan megijedtek a határozottságomtól és az életkedvemtől,meg attól,hogy minden buliban benne voltam.piáltam is sokszor,amit iszonyúan szégyellek.rengeteg bajom van,ezért viselkedtem úgy.de egy idő után elkezdtem szégyellni magam,és tudtam,h ez az életmód nem kiút a problémákból.és visszahúzódó szarkedvű sírós lettem és mindenki megvéd mostanában meg keresik a társaságom szóval szerintem az a baj,hogy nem bírják veled tartani a tempót.
2012. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hagyj másokat is szóhoz jutni. Eszméletlen idegesítő tud lenni, ha valaki csak önmaga hangját szereti hallani és úgy gondolja, csak vele történnek érdekes, vagy érdektelen dolgok. Előbb-utóbb mindenki menekülőre fogja.
2012. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy mindig előbb megkérdezem hogy mivan veled, és sokszor órákig képesek beszélni róla, és pont hogy azt érzem hogy ha baj van akkor jönnek hozzám de ha nekem van akkor 2 szóval el van intézve...
2012. nov. 12. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

A saját állításodra cáfolsz rá.

Először nem keresnek, csak te őket, majd hirtelen keresnek, de csak azért, hogy ki tudják magukat panaszkodni..

Nekem is volt egy hozzád hasonló "barátnőm". Ő is mindig megkérdezte, hogy "mizu?", én meg szépen elmondtam-már ha épp engedte, nem vágott közbe és nem terelte el a témát- de látszott rajta, hogy egyik fülén be, a másikon ki és alig várja, hogy ő beszélhessen. Állandóan szervezkedett, be akarta mindenki idejét osztani, azt hitte, ő az atyaúristen. Állandóan vibrált (ne úgy értsd, hogy életvidám volt-sőt!! mindig idegeskedett és balhékat generált), mellette 2 perc nyugtod sem volt.

Szóval igen, ez NAGYON idegesítő.


2 válaszolónak: Látszik, hogy tizenéves vagy, hogy azt hiszed, azért nem bírnak mert te "jobban iszol", mint ők..

2012. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy nem a megfelelő embereket találtad meg. Nem ők a neked való barátok. Én valahogy úgy vagyok vele, hogy ha valaki nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagyok, akkor nem is érdekel az illető. Egy minimálisat tud csak mindenki változni szerintem, önmagát nem tudja feladni senki teljesen. Szóval én úgy gondolom, hogy meg kellene találnod a neked való társaságot és kész. Amúgy meg nem feltétlenül az a jó, ha 100an körülzsongnak, de senkit nem érdekelsz igazán. Jobb az,ha van 1-2 barátnőd, de ők normálisak. Kölcsönösen keresitek egymás társaságát, mindenki meghallgatja a másikat (bár ez nekem is nehezemre esik, de nem azért mert nem "szeretem" a barátnőmet, hanem csak mert ilyen vagyok)és elfogadja olyannak amilyen. Az is lehet, hogy azáltal, hogy mindenben benne vagy, elég felületesnek tűnsz, akivel nem szívesen osztanak meg nagyobb súlyú dolgokat, nem tudom.
2012. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok: azt még elfelejtetettem ,hogy egyszerűen vannak olyan emberek, akik nem képesek mások problémáival törődni, tehát itt arra gondolok, hogy nem olyan nagy a beleérző képességük, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam ezt meg. Nekem mikor pl valami bajom volt, akkor a barátnőm mindig türelmesen meghallgatott, megpróbált vígasztalni, stb, de mikor neki volt gondja, akkor én is meghallgattam, de valahogy nem éreztem át a helyzetét. De mindig támogattuk egymást, megpróbáltunk segíteni egymásnak, egymáson, csak valahogy én nem voltam annyira jó hallgatóság, mint ő.
2012. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

voltam egy időben így

más környezetbe kerültem, visszafogott voltam passzív, nem szólítottam meg senkit

azóta az ellenkezője van, mindenki nekem "udvarol", keresnek, hívnak stb.

lehet hogy rossz társaságban forogsz

2012. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!