Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van azoknak az...

Mi bajuk van azoknak az embereknek akik ezt a kategóriát látogatják?

Figyelt kérdés
Rendszerint úgy pontozzák le a válaszolókat, mintha csak az a kis piros pacsi létezne. Csak azért mert egyeseknek nem tetszik a válasz (ami nem egyenlő azzal, hogy nem hasznos). Mégis miért csinálják ezt? Vagy egyesek ezzel akarnak elégtételt venni, mert otthon el vannak nyomva, s itt kiélhetik hatalmi, gonosz vágyaikat? :D
2012. máj. 5. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbben arra válaszolnak, ami így-úgy,de érinti őket, érdekli a téma, mert volt hasonló helyzetben. Sokszor tanács helyett elpanaszkodják a saját történetüket. A véleményük pedig szélsőséges, megváltoztathatatlan. A legkényesebb szerintem a gyerektartás, idősebb férfi- fiatal lány viszonya, anyóskérdés, mindig nagy port kavar. Sokszor én sem teszek már fel kérdést, mert csak bántják az embert.
2012. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan úgy van, ahogy mondod :), de hadd csinálják, ha ez teszi őket boldoggá :)
2012. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
A kedvencem mikor a véleményedet kérdezik de ha nem egyezik meg az övével lepontoz.. De ez más kategóriára is igaz. Nem egy ilyen kérdésbe botlottam már bele. Nem tudom mi a bajuk az ilyeneknek. Biztos "depisek". :)
2012. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
A pontokért csinálják:) Mivel ezért is jár pont.
2012. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez az egész fórumon így van. Egyesek azzal szórakoznak, hogy lepontoznak mindenkit, akinek egy kicsit is eltér a véleménye a sajátjuktól.

Szerintem szánalmasak, és, ha csak ez van nekik, hadd csinálják. Rossz lehet, ha ez a legnagyobb siker valaki életében, nem akarom még ezt is elvenni tőle...

2012. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát igen.. én is találkoztam már ilyennel, hogy "Neked tetszik az xy név?" Válasz: nem. Erre lepontoz. De ha a véleményem kérdezte, akkor mi nem hasznos a válaszban? :D Nem értem...


De volt már olyan is közoktatás kategóriában, ahol tényeket írtam le (konkrétan arról, hogy milyen követelmények kellenek egy szakra) és a kérdező lepontozott, mert bár a válasz 100 %-ig igaz volt, nem tetszett neki. Néztem is szép nagyot. Komolyan, már bizonyos kérdésekre konkrétan félek válaszolni, s kétszer meggondolom, hogy írjak e egyáltalán. Ki tudja, nincs e az olvasók között valami agresszív depressziós...

2012. máj. 5. 22:54
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

3.: Aztán adják az ártatlant, hogy "én nem pontozok le senkit!" meg "egyáltalán nem pontozgatok!" :)


Engem néha az tud megdöbbenteni, hogy némelyik ember mennyire intoleráns tud lenni.

2012. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
mondjuk mikor panaszkodik, a kérdésre nem válaszol de oktalanul leoszt azt én is lepontozom. Meg az agyon hangoztatott monológokat és a lehülyézéseket is.
2012. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

" A pontokért csinálják:) Mivel ezért is jár pont."


És több pont jár a lepontozásért mint a felpontozásért?

És azért is több jár, ha a hasznos válaszért ad minuszt, a hülyeségért meg pluszt? Merthogy ezt csinálják....

A pontgyűjtés szempontjából pedig ennek nincs értelme.

2012. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
7.: Bárki pontozthat, nem csk a kérdező. Nekem itt vagy 40 kérdésem van, és sosem pontozok, és teli van értékeléssel a válaszadóim hozzászólása!:-o Legtöbbször avval ellentétesen, hogy mennyire hasznos az nekem!!!
2012. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!