Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van azoknak az...

Mi bajuk van azoknak az embereknek akik ezt a kategóriát látogatják?

Figyelt kérdés
Rendszerint úgy pontozzák le a válaszolókat, mintha csak az a kis piros pacsi létezne. Csak azért mert egyeseknek nem tetszik a válasz (ami nem egyenlő azzal, hogy nem hasznos). Mégis miért csinálják ezt? Vagy egyesek ezzel akarnak elégtételt venni, mert otthon el vannak nyomva, s itt kiélhetik hatalmi, gonosz vágyaikat? :D
2012. máj. 5. 22:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

7-es vagyok. Én most azért a kérdezőre gondoltam, mert ebből a mondatból nekem az jött, hogy 3-as a kérdezőkre gondol elsősorban ("A kedvencem mikor a véleményedet kérdezik de ha nem egyezik meg az övével lepontoz.. ")


Tudom amúgy, hogy mások is lepontozhatják az embert. Valamikor szerintem el sem olvassák rendesen a választ, csak rányomják a piros kezet, mert olyan alacsony százalékot kapott a válasz (sajna én jártam már így, valamit félreértettem, páran lepontoztak, aztán kb. mindenki, első válaszoló is voltam, így azonnal szembetűnt... :S)

2012. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Mármint a válaszom, és az alacsony százalék is :/
2012. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%

Jaj, nem tudom, hogy egy ember-e az, aki mostanában sok helyre odaírja ezt, hogy "hasznosság alapján kell pontozni, nem tetszés alapján".


Jesszusom. Szabad világ, szabad ember. Ha akarom, lepontozom azt, aki 22:22-kor ad választ, mert a kettes számot nem szeretem. Ekkora válasz-nácit.


Meg imádom, amikor valaki feltesz egy kérdést, és odaírja, hogy "nyomom a zöld kezet". Fú, b+, mintha kitüntetés lenne.


De ennyi erővel visszakérdezhetnék, hogy miért zavarja az embereket, ha lepontozzák őket? Az önbizalmuk a gyakoris százalékukon múlik?


És mivel ez a válaszom legalább félig-meddig hasznos, ha mégis alacsonyra lesz értékelve, hát az csodálatos irónia lesz.

2012. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Unalmas lenne mindenkit csak felpontozni.Kell egy kis lepontozás is.
2012. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó: én félig hasznos helyett nem hasznost adtam neked... Egy választ hasznosság szerint kell pontozni és nem a lelki állapotod vagy az idő szerint. Mivel oda is van írva, hogy hasznos volt ez a.válasz? Akkor elődöntöd: igen, jót írt(zöld kéz), volt benn igazság, de hülyeség is (kék kéz), orbitalis hülyeség (piros kéz). Ezeket vélemény nyilvanitos kérdésekben ,és válaszolnál értelemszerűen nem lehet használni, ergo mindenki a százalék alapján nyom, és gyűjti a pontokat. Ez van, ezt kell szeretni.
2012. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak a hasznosságra utal a kis kéz


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

2012. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

De ha csak azért pontozok le vagy fel valakit, mert olyan kedvem van, nem fog jönni a gyik-kommandó, hogy főbe lőjön.

Nem követek el szabálysértést azzal, ha pontozok.

2012. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

"Jaj, nem tudom, hogy egy ember-e az, aki mostanában sok helyre odaírja ezt, hogy "hasznosság alapján kell pontozni, nem tetszés alapján".


Jesszusom. Szabad világ, szabad ember. Ha akarom, lepontozom azt, aki 22:22-kor ad választ, mert a kettes számot nem szeretem. Ekkora válasz-nácit.



De ennyi erővel visszakérdezhetnék, hogy miért zavarja az embereket, ha lepontozzák őket?"


Mert szeretik az igazságosságot és az értelmességet.

Ha valaki igazat és hasznosat írt, energiát és jószándékot tett bele, akkor szeretik, ha eredménye van.


"Az önbizalmuk a gyakoris százalékukon múlik? "


Igen, az önbizalom nagyban múlik a környezeted visszajelzéseitől.

2012. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, hogy lehet értékelni a válaszokat, mert sok idióta azon görcsöl, hogy minél több %-ot kapjon, de hasznos dolgot nem írna. Na és ott vannak a lepontozós idióták is. Én spec nem szoktam se fel se le pontozni senkit, mintha nem is lennének ott a kezek.
2012. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Igen, az önbizalom nagyban múlik a környezeted visszajelzéseitől."


Most azt nem részletezem, mekkora hibát követ el, aki másokba helyezi az önbizalmát, na de hogy a gyakori válaszadóit a "környezetemnek" gondoljam, az enyhe túlzás.

2012. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!