Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van azoknak az...

Mi bajuk van azoknak az embereknek akik ezt a kategóriát látogatják?

Figyelt kérdés
Rendszerint úgy pontozzák le a válaszolókat, mintha csak az a kis piros pacsi létezne. Csak azért mert egyeseknek nem tetszik a válasz (ami nem egyenlő azzal, hogy nem hasznos). Mégis miért csinálják ezt? Vagy egyesek ezzel akarnak elégtételt venni, mert otthon el vannak nyomva, s itt kiélhetik hatalmi, gonosz vágyaikat? :D
2012. máj. 5. 22:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Vagy egyesek ezzel akarnak elégtételt venni, mert otthon el vannak nyomva, s itt kiélhetik hatalmi, gonosz vágyaikat?" Pontosan! És én pont ezért magasról teszek a 100%-omra (ez látszik is rajta). Bár néha jólesik ha jól lepontoznak, mert ez azt jelenti, hogy a válaszom hatással volt rájuk. Sokszor szembesítem az embereket az általam felfedezni vélt jellemhibáikkal. (ez az én egyik jellemhibám) És ha jól lepontoznak, az valahol a beismerés jele. Mert mi tud igazán felhúzni egy átlagembert? Hát a fájdalmas igazság. Általában csak felpontozni szoktam a számomra szimpatikus, vagy egyértelműen hasznos válaszokat. Igen, én sem teljesen úgy használom a rendszert, ahogy kellene. Ez egy újabb hibám.

Szavazzatok kedvetek szerint!

2012. máj. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Itt is van egy hülye depis aki lepontoz mindenkit.
2012. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék, hogy egyáltalán miért fontosak a pontok?
2012. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
igen, értelek kedves kérdező. viszont azt nem értem, hogy mi értelme ezzel a marhasággal, hogy piros kéz meg zöld kéz, meg pontozás foglalkozni?? nem teljesen mindegy, hogy ki mire kattint? ettől még nem lesz több pénz a pénztárcámban, boldogabb sem leszek...hát akkor meg?
2012. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha csak a kérdező pontozhatna, hogy számára hasznos volt-e a válasz. Igazából azt vettem észre, hogy ebben a kategóriában mindegy, mit válaszolsz, így is, úgy is lepontoznak... Már volt, hogy én is azt írtam, hogy legyen ez a legnagyobb öröme az értékelőnek.
2012. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom, de nincs akihez szólhatnék. Jó itt olvasgatni, írogatni.
2012. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!