Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van így ezzel?

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Két dologban úgy érzem, egyedül vagyok. Vagy van ezzel más is így?


1) Nagyon mély nyomot képesek hagyni bennem a különböző hangulatok. Minden elmúlt korszaknak van egy bizonyos erős hangulata. Képes vagyok visszavágyni ezekbe, abban szeretnék élni stb...


2) Nehézkesen tudom megkülönböztetni a valóságot az álomtól. Régen a valóság éles, az álom tompa volt, most meg... Mindig máshol jár az agyam. Sokszor érem azt, hogy az agyam nem működik teljesen, tompán érzékel... nem tudom elmagyarázni. Folyton elbizonytalanodom, hogy "most álmodom, vagy sem?"


Más is van ezzel így?



2012. nov. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?:D
2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szívok semmit :D
2012. nov. 10. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel én is így vagyok...de nem tudom mit kellene tennem ezekkel, mert általában csak a magányba húznak, mert másnak ezt nem tudom elmondani...Lásd: első válaszoló:(
2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentem, én is így vagyok ezzel.
2012. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem.

Nálam a régi dolgok a tompák, az álmok pedig megszűnnek.

2012. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!