Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is így van ezzel? Az...

Más is így van ezzel? Az érzelmekkel? Nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Az van, hogy a mellkasomban érzem az érzéseimet. De nagyon durván. Nem tudom elmagyarázni. Amikor se szomorú, se vidám, se semmi nem vagyok, akkor csak erőt érzek ott. Ezt sem tudom jobban elmagyarázni. Nem vagyok őrült, ez van. Másnak is ilyen?

2012. nov. 5. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van. Ha pl. szerelmes vagy, akkor valami féle bizsergést érzel, én a hasam felé is szoktam ilyesmit érezni. Ha szomorú vagy, akkor tényleg "fáj a szíved", gondolom nem véletlenül alakult ki, hogy ezt mondjuk.
2012. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én folyamatosan érzem, régen nem volt ilyen. És érzem magamba az erőt, a szeretetet, folyamatosan.
2012. nov. 5. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó neked :)

Én csak ürességet érzek és magányt :(

2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vagy őrült :)

Mondjuk én sem folyamatosan érzem, illetve de, amikor nagyon szerelmes vagyok, akkor mindig ott van ez az érzés (most is :)).

Én pl azt szoktam érezni, amikor hiányzik a párom, hogy olyan, mintha valaki belemarkolna a gyomromba és előrefelé húzná ki a testemből. Ez így nagyon hülyén hangzik, és annyira nem fáj, mint ahogy most leírtam, csak olyan érzés.

24N

2012. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!