Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek ezzel?

Szerintetek mit tegyek ezzel?

Figyelt kérdés

Tudom szánalmas és szar és stb....

már egyszer feltettem a kérdést de annyira nincs önbizalmam bakker...

Annyira nulla önbizalmam van.Pedig mindenki szerint tehetséges vagyok,de én csúnyának érzem magam és ezért nem merek már színpadra állni.Régen nagyon sokat csúfoltak és ez belémrögzült.Minden álmom hogy a zenével foglalkozhassak.Én ezt szeretném egész életemben csinálni.Csak énekelni.Régen sokat szerepeltem,a jóban rosszban ból Szorcsik Viki azt mondta nagyon tehetséges vagyok.Vagyis akkor az voltam.De azóta tiszta görcs vagyok.Mindenki noszogat hogy menjek fellépni,hívnak is de vagy nem megyek el vagy tiszta ideg leszek.Régen nem volt így....nagyon félek az emberek véleményétől.Van youtube-on videom is de nem akarom hogy megint letámadjanak hogy megint kiteszem szóval azt nem linkelem ha nem baj..mit tegyek??


2012. szept. 30. 23:46
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
valaki??!
2012. szept. 30. 23:52
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald csak el ahova hívnak.
2012. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szóval neked kell valaki akinek adsz a szavára és segít az önbizalmadat szinten tartani?
2012. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

aha valahogy úgy..:)

ja és lány vagyok..ha eddig nem jött volna le vagy valami :

2012. szept. 30. 23:54
 5/24 anonim válasza:
Szánalmas és szar és stb.
2012. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Sajnos olyan embereknek van önbizalmuk(túlzottan) akiknek nem kéne. És a tehetségeknek ( már ha az vagy), mint neked, az önbecslésed, önbizalmas kórosan a bokor alján lépeget.


(linket privátban küldhetnél)

2012. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Jólvan:)

rámírnál? később elmondom miért kérem ezt.

2012. szept. 30. 23:57
 8/24 anonim ***** válasza:

Pont ma vagy tegnap volt az amerikai x faktorban egy ilyen csaj,hogy gúnyolták de nem adta fel és végül be is került.


Ha tényleg jó hangod van ne keseregj hanem próbálkoz és próbálj meg nem görcsölni.Amúgy ha az vagy aki tegnap azt kérdezte szép e az arca és youtube videót küldött példának akkor tudom is,hogy nem rossz a hangod,de ha nem küldhetsz linket.

2012. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

azt én is néztem pont:)

Engem úgy nem piszkálnak,de régen sokat főleg az alakommal ezért tiszta gátlás vagyok.Meg az arcom is utálom nagyon.Minden bajom van magammal.

2012. okt. 1. 00:01
 10/24 A kérdező kommentje:

az a gáz hogy lassan ott tartok hogy ha azt mondják szép vagyok se tudom elhinni és általában ha ezt megkérdezem és nem azt mondják hogy "csúnya vagy" akkor azt hiszem hogy

1. Vagy megsajnált

2.vagy csak simán kamuzik


szóval...ez se fog sokáig működni hogy itt várok bíztatást..

2012. okt. 1. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!