Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek ezzel?

Szerintetek mit tegyek ezzel?

Figyelt kérdés

Tudom szánalmas és szar és stb....

már egyszer feltettem a kérdést de annyira nincs önbizalmam bakker...

Annyira nulla önbizalmam van.Pedig mindenki szerint tehetséges vagyok,de én csúnyának érzem magam és ezért nem merek már színpadra állni.Régen nagyon sokat csúfoltak és ez belémrögzült.Minden álmom hogy a zenével foglalkozhassak.Én ezt szeretném egész életemben csinálni.Csak énekelni.Régen sokat szerepeltem,a jóban rosszban ból Szorcsik Viki azt mondta nagyon tehetséges vagyok.Vagyis akkor az voltam.De azóta tiszta görcs vagyok.Mindenki noszogat hogy menjek fellépni,hívnak is de vagy nem megyek el vagy tiszta ideg leszek.Régen nem volt így....nagyon félek az emberek véleményétől.Van youtube-on videom is de nem akarom hogy megint letámadjanak hogy megint kiteszem szóval azt nem linkelem ha nem baj..mit tegyek??


2012. szept. 30. 23:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Most is olyan aranyosak vagytok hogy dícsértek meg minden,de egyszerűen nem tudom elhinni. Néha már lehet jobban esne ha azt kapnám hogy "hát tényleg nem vagy szép".

nagyon szar...

2012. okt. 1. 00:16
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom,de ha elküldöd a videó linkjét v.egy képet őszintén megmondom.
2012. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

És igen. Élő példája annak, amikor valaki tudja magáról hogy szép, de szeretné még az egoját növelni az ilyen megjegyzésekkel, video küldésekkel.

Boldogok a lelkinyomorultak.

2012. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

1× tettem ki tegnap.

És rohadtul semmi önbizalmam szóval nem kell itt még bunkózni is.Akikkel beszéltem privátban azok tudják hoyg mi van az ilyeneket meg leszarom.

2012. okt. 1. 01:00
 15/24 A kérdező kommentje:
egyébként utolsó köszönömszépen marha rendes vagy.
2012. okt. 1. 01:00
 16/24 A kérdező kommentje:
köszi modi hogy törölted azt a kommentet ahol szépnek neveztek :D:D:D
2012. okt. 1. 11:53
 17/24 anonim ***** válasza:
Tutti hatalmas fake az egesz es csak arra kellenek ezek a kerdesek napmintnap, amit a 13as irt.
2012. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

hát roahdtul nem fake..és nem arra kell.

de ugye ti tudjátok:)

2012. okt. 1. 12:22
 19/24 anonim ***** válasza:

En vagyok, aki ejjel irt neked privit. Elsore el sem olvastad h mit irtam, csak jott ra az automata valasz..

MAsodszorra pedig, amikor felfogtad h mit is irtam es mit jelenthet ez, arra pedig mar valasz sem jott.


Navajon mire gondoljak ezek utan?


(Egyaltalan a kommunikaciod sem olyan, mintha egy gorcsos, onbizalomhianyos, problemas lany lennel. Sokkal inkabb olyan, aki egy elismereshajhasz, folyton csillogni akaro kis mindenkikedvence.)

((Gondolom nezed a tehetsegkutatot a TV-ben, pont olyan vagy az alapjan amit eddig "lattam" beloled, mint CS.Adel az X-ben.))

2012. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ne haragudj hogy hajnali 2 kor nem akartam veled skype-on beszélni......
2012. okt. 1. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!