Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek ezzel?

Szerintetek mit tegyek ezzel?

Figyelt kérdés

Tudom szánalmas és szar és stb....

már egyszer feltettem a kérdést de annyira nincs önbizalmam bakker...

Annyira nulla önbizalmam van.Pedig mindenki szerint tehetséges vagyok,de én csúnyának érzem magam és ezért nem merek már színpadra állni.Régen nagyon sokat csúfoltak és ez belémrögzült.Minden álmom hogy a zenével foglalkozhassak.Én ezt szeretném egész életemben csinálni.Csak énekelni.Régen sokat szerepeltem,a jóban rosszban ból Szorcsik Viki azt mondta nagyon tehetséges vagyok.Vagyis akkor az voltam.De azóta tiszta görcs vagyok.Mindenki noszogat hogy menjek fellépni,hívnak is de vagy nem megyek el vagy tiszta ideg leszek.Régen nem volt így....nagyon félek az emberek véleményétől.Van youtube-on videom is de nem akarom hogy megint letámadjanak hogy megint kiteszem szóval azt nem linkelem ha nem baj..mit tegyek??


2012. szept. 30. 23:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem az idoponton van a lenyeg.

Sehol nem volt kikotesem az, h csak akkor lehet.


Egyszeruen ordit a kommunikaciodrol, hogy nem az vagy, amit leirtal ide. Attol h beleirod egy szovegbe h szanalmas,szar,csufolas,gorcs, stb, attol meg nem lesz hiteles.

2012. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
leszarom hogy ti mit hisztek.Nagyon nem érdekel.Én tudom hogy milyen vagyok és kész.Most nem foglak itt meggyőzni.Azt hiszel,vagy gondolsz amit akarsz.Úgysem ismersz.
2012. okt. 1. 13:18
 23/24 anonim ***** válasza:

"leszarom hogy ti mit hisztek.Nagyon nem érdekel."


Akkor miert teszed fel ide a kerdesed immar ket napja? :D :D

2012. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

én meg színész szeretnék lenni, sokak szerint olyan vagyok, mint Mr. Bean, ami igaz :-)

de 0 önbizalom, és u.a., mint nálad, szóval engem is csesztetnek most is, de adj neki, ha azt akarod csinálni, színpad, vagy színpad nélkül, akik találnak benned kivetni valót, azok találnak majd akkor is, ha nem csinálod, akkor főleg, ha pedig csinálod abbahggyák

2012. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!