Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?

Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Jelenleg nincs barátom, és nem is nagyon tartok rá igényt, inkább tanulok. Azért ne higgyétek, hogy valami Loser csaj teszi fel a kérdést.:D Már gondolkodtam a szexen, és nem tudom magam elképzelni senkivel sem. Nagyon gátlásos vagyok ilyen téren, a levetkőzés se nagyon menne. Ez azért van mert nem szerettem még senkit sem annyira, vagy mert még nem vagyok kész rá. Ti hogy vagytok ezzel?:)
2012. okt. 9. 16:55
 1/3 anonim válasza:

Én is így voltam, bár nekem semmi önbizalmam nem volt(most is csak egy kicsi). És mégis, egyszer jött a nagy szerelem, ami másfél éve tart, és simán ment minden, igaz fél évet jártunk úgy, hogy nem történt meg a dolog, csak petting volt.

Nyugi, semmi gond nincs azzal, hogy 15 évesen inkább tanulsz :) Majd jön valaki, akivel kölcsönösen szerelmesek lesztek, és minden jól alakul. Ja és én sem tudtam magamat elképzelni Vele, meg a vetkőzést sem, és nem is izgultam rajta amikor ott volt az idő, azóta sincs semmi gond sőt mostanában együtt járunk fehérneműt venni :)

Arra azért figyelj, hogy ne add oda magad olyannak akiben nem bízol meg vagy nem szereted!!

16/L

2012. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még amugy is fiatal vagy ehez,majd ha megszeretsz valakit akkor csináld,de így ne.
2012. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, nagyon aranyos vagy!!:)

Második: Nem, akarom csinálni még egy darabig:D De veled is egyetértek!:)

2012. okt. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!