Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek titeket akik mar...

Kerlek titeket akik mar vagytok, voltatok terhesek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap egy minimalis barnazasom volt,DE a menszeszem csak ehonap 21. kell nem ;) megjonnie...

Mi lehetett ez? :O

Remelem,hogy beagyazodasi verzes...de en mar nem tudom...

Titeket kerdezlek,mert a Teherbeeses temaban nem ismerik ki magukat,es csak szurkalodnak...

Nektek volt beagyazodasi verzes?

Julius 24-tol julius 28 ig volt meg a menszeszem legutoljara...

Ki lehet ezt szamolni valahogyan,hogy lehetett e tenyleg tegnap a beagyazodas?

Koszonom a hasznos valaszokat!


2012. aug. 15. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Védekezés nélkül mikor voltatok együtt?
2012. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,igen.Mikor voltatok együtt?Bár én már 2x szültem,és jelenleg 34 hetes vagyok,egyik alkalommal se volt jele a beágyazódásnak.
2012. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ez nem beágyazódási vérzés, hanem mensi előtti barnázás, hiszen 5-6 nap múlva már esedékes lenne, nekem is szokott ilyenkor már barnázásom lenni.

Különben nekem nem volt semmi jele a beágyazódásnak, csak annyi hogy nem kívántam a cigit, és egyfolytában fáradt voltam.

2012. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem három gyerekkel is volt beágyazódási vérzésem, viszont friss piros (sógornőmnek meg barnája volt) és a menses várható idejében +/- 1-2 nap voltak.
2012. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Védekezés nélkül vagyunk együtt... :)

hát nekem még nem volt ilyen h barnázok...

menszi elött 1 nappal igen...de nem egy héttel elötte....

nah de nem tudni...lehet igazatok van,és semmi jel a babára,de azért én még reménykedek... meglátjuk mi lesz...

köszi a válaszokat :)

2012. aug. 15. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
várj egy kicsit, lehet hogy az volt :) és ha így lenne akkor a nemvárt napján próbálj reggeli elsőből 10es érzékenységű teszttel tesztelni! ha nega akkor se keseredj el, ha nem jönne meg akkor pár nap múlva tesztelj megint! most még korai lenne és semmit nem mutatna ki a teszt! a nemvárt napját mindenképp várd meg, vagy a nemvárt után pár nappal tesztelj, az nagyobb eséllyel mutatja ki
2012. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah ma az van,hogy barnazok,de most tobb mint tegnapelott...szerintem menszi lesz ebbol...de ma csak a 23. nap van..meg lenne 5 napom a mensziig...

Lehet hogy elveteltem?? De nem gorcsolok....semmi bajom...

2012. aug. 16. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!