Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehetne ezzel tenni?...

Mit lehetne ezzel tenni? Engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés

A bátyám 17 éves a húgom pedig 11 és velük vagyok 1 szobában.A szoba alapból nem túl nagy és a bútorokkal együtt meg még kisebb.A bátyám nem tud fölébredni az ébresztőjére ami mellette fél méterrel üvölt, úgyhogy minden reggel nekem kell keltenem.Egyedül képtelenek rá, ma is Én keltettem Őket, pedig nekem nem is volt iskola.Habár így is elaludtak.Azt hiszik attól hogy egy szobában vagyunk beszélgetnünk kell.Sosincs csönd.Ha pedig takarításról van szó, fel nem emelnék a seggüket.Egyszerűen undorító ami a bátyám széke alatt van.

Más is van így?Ha igen akkor hogy bírta ki?

14/L


2012. nov. 10. 18:53
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen meg kell mondanod nekik, hogy az a szitu, hogy együtt kell élnetek, egy szobában, ezért tartson mindenki szépen rendet. Ha meg a te helyeden hagynak valamit, dobáld szépen át nekik, és persze soha ne takaríts utánuk. Le fog esni nekik. Ha meg végképp nem megy, mondd meg a szüleidnek, hogy igenis szóljanak ebbe bele, hogy legyen munkamegosztás. Az indokolatlan keléssel sajnos nem tudok mit kezdeni. Mivel egy szobában vagytok, így is - úgy is fel fogsz ébredni rá. Nem tudjátok megoldani, hogy külön szobában legyetek?
2012. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!