Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa álmok a férjemről,...

Furcsa álmok a férjemről, utalhatnak valamire?

Figyelt kérdés

Iszonyú nehéz év van mögöttünk,ebben haláleset,a férjem részéről hosszú hónapokig tartó munkanélküliség ,kilátástalanságérzés,emiatt viták(pedig híresek voltunk arról,hogy mennyire szeretjük egymást)...aztán most pedig külföldön dolgozik.


Pláne esténként telepszik rám a magány,ha a gyerekek már elaludtak.

Hasonló álmaim vannak minden éjszaka, egyedül maradok álmomban teljesen párkapcsolat nélkül,nem is emlékszem álmomban arra,hogy a férjem van nekem ,hozzám tartozik,aggódom,hogy mennyire rossz egyedül,aztán tisztulni kezd a kép ,majd a végég eszembe jut ,hogy de hiszen van a férjem nekem és érzelmesen,hosszan megöleljük egymát.


Rossz erre ébredni minden reggel és ezzel az intenzív érzéssel tölteni a napjaimat ,aggódom,hogy az álmaim üzenete szerint ez egy elengedés és elidegenedési folyamat,mert havonta csak pár napra tud majd hazajönni.


2012. szept. 15. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

MEgy át ezokategóriába, ott többen tudnak válaszolni.

Azért álmodod szerintem, mert bedepiztél, hogy nincs ott.

2012. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!