Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos vagyok, hogyan...

Magányos vagyok, hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés
Se munkám, se családom. Bár szüleim élnek, rájuk nem számíthatok. Hogyan szedhetném össze magam elsősorban mentálisan? Néha vannak jobb napjaim, de mélyen tudom, hogy nincs az életem így jól. Hogyan kerülhetnék ki ebből az ördögi körből, már nincs több ötletem.
2012. szept. 13. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor így éreztem, ezerrel a munkakeresésre, majd magára a munkára feküdtem rá. Gyorsan haladtam is, rengeteg sikerélményt adott. Ettől kiült rám egy olyan elégedettség, hogy a férfiak is elkezdtek érdeklődni.
2012. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen hobbid, vagy tanulj, vagy is-is.
2012. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne a magányt fogadd el, hanem azt, hogy egyedül vagy.
2012. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom..Igen, az álláskeresésen most is rajta vagyok, de sajnos sok sikertelen próba után úgy érzem, hogy megint lejjebb kerültem... Még nem adtam fel teljesen, de ez felőrlő.

Hobbim lehetne talán valami, de úgy szégyellem magam, hogy nem találok munkát, hogy ki sem nagyon merek mozdulni, így marad a magányos hobbi.

2012. szept. 13. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ismerkedj hobbikörökben, közösségi oldalakon.

minden nap legalább 2 órát munkakereséssel tölts el a neten, vagy 4-5 órát mászkálj a városban, nézz be cégekhez, vagy a munkaközpontban minden nap/másnap nézd a hirdetéseket.

a magány megbolondít, ezért szükséged lenne néha társaságra, főleg olyanra, ahol fel tudsz oldódni. ha ez megvan, a többinek jönnie kellene

2012. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!