Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az volt az álmom, hogy anyunak...

Az volt az álmom, hogy anyunak mindent megadok majd ha dolgozok, de nem tudok. Hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig szerényen élt,sok mindenről lemondott értem és a tesóimért. Mindent meg szeretnék neki adni,szép ruhákat,bútorokat,nyaralást,de nem megy.

Amit keresek az kb. arra elég,hogy következő hónapban is eltudjak menni dolgozni.

Nagyon csalódott és szomorú vagyok emiatt,mert ő tényleg megérdemelné. Hogy fogadjam el ezt a helyzetet?


2012. aug. 4. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Én is hasonló szituban vagyok, szeretnék már végre dolgozni, és segíteni a szüleimnek, de sajnos nem igen megy...na majd egyszer.


Szerintem anyukádat már azzal is boldoggá teszed, ha tisztességes, rendes ember módjára élsz, és tiszteled, szereted őt. Hidd el, a szülőnek nem az anyagi javak számítanak a gyerekétől. (legalábbis a normális fajtának)

2012. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez az álmom:) Szerintem ne fogadd el ezt a helyzetet, hanem küzdj. Nem tudsz kimenni külföldre dolgozni? Mennyi idős vagy?

Én 22 leszek és szeptemberben megyek Ausztriába, jövőre tervezek egy külföldi nyaralást, plusz, hogy besegíthessek a hitelbe, egyelőre ennyi a terv, ezek szerintem összejönnek.

2012. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Én is gondolkoztam már rajta,de nem tudnám őt egyedül itthon hagyni.
2012. aug. 4. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért egyedül? Itt vannak a tesóid is, nem?


Amúgy pedig a szülőknek nem az a fontos, mennyit költenek rájuk a gyerekek, hanem hogy mennyire törődnek velük :)


Egy anyuka

2012. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Menjetek együtt! Ebben az országban nem fogod tudni valóra váltani az álmodat, de külföldön rengeteg lehetőség áll előtted. És különben is Orbán azzal van, hogy pár éven belül itt olyan helyzet lesz, hogy akik külföldre mentek, azok majd visszajönnek. Hát, ha tényleg így lesz, akkor én megeszem a kalapomat, ti meg hazajöttök XD
2012. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Testvéreimnek sajnos megvan a maguk baj.

Anyu nagyon ragaszkodik az otthonunkhoz, hat lóval se lehetne innen elvinni. :)

2012. aug. 4. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát nekem sikerült őt támogatnom, lakás felújítás, bútorok, jó fizetés. Kb. 10 évig.

Fél lakás az enyém apukám öröksége.

Most, hogy családot alapítottunk a párommal, elköltözhettünk albérletbe, mert a nagy lakást nem akarja kisebbre cserélni, amit fent is tudna tartani. Szó szerint ki tett minket az akkor 1 éves fiúnkkal.

Hm. Azóta albérletben élünk. Így jártam.

Mostmár biztos másképp csinálnám. Pl. a 10 év lakásra költött pénzemet félretenném és abból vehettem volna saját lakást.

2012. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!