Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki hinni a télapóban 14...

Ciki hinni a télapóban 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

tom h nincs karácsony, nagyon messz van még, de csak kíváncsi vóltam arra hogy akkor ez ciki e. tom hogy aszongyák nincs, de pl mi van ha a mesék, és filmek egy része egy igaz történeten van, és hogy ha mégis van, de csak néha jön olyan gyerekekhez akik hisznek bene?


14f



2012. szept. 9. 20:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm =) a könyvek azok összekapcsolódnak, vagy mindegyik másról szól? Itt meg is lehet venni?
2012. szept. 17. 16:55
 22/26 anonim ***** válasza:

Az első 5 könyv összekapcsolódik.

Gergő és az álomfogók az első és a Gergő és az álomvámpírok II. az utolsó.

Ha rákattintasz a címre, el tudod olvasni a fülszöveget.

Fent a jobb oldalon lesz egy kis szöveg Megnézem felirattal.

Ez visszavisz téged a könyvesboltba.

Érdemes rákattintani az egérrel, mert itt is olvashatsz a könyvről olyanoktól, akik már olvasták.


Sajnos, azt írja, hogy már nincs raktáron, de antikváriumban beszerezhető. Szerintem könyvesboltban is meg lehet venni egy-egy példányát.

Én a könyvtárból hoztam ki, de ennek az a hátránya, hogy egyszer vissza kell vinni, nem maradhat az enyém.

Üdv.

2012. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
azért thank you:) és am te élvezted?
2012. szept. 17. 21:46
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyon élveztem őket.

Ha szereted a Harry Potter könyveket, akkor ezeket is meg tudod szeretni.

azt mondják, nagyon sok a hasonlóság a könyvek között.

Csak a gergő-könyvekben nem a varázsló a főszereplő, hanem a sámánok. Gergő is egy sámánfiú, akinek egy farkaskölyök lesz a kísérője.

Nem lehet megunni, varázslatos, soha sem látott világba visz el mind az öt történet.

Közben találtam egy web-oldalt, ahonnan sikerült letöltenem az első könyve.

Itt találod a linkjét.

[link]


Szerintem nem fogsz unatkozni.

Kíváncsi leszek majd a véleményedre.

Üdv.

2012. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
az osztálytársaid és a veled egykorúak biztos h kifognak cikizni miatta, inkább titkold el a suliban és a haveri társaságnak. Egy öt évesnek meg nem lesz ciki és a 40 éves sem fog érte kicsúfolni. De te tudod mit csinálsz
2012. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

IGEEN!!!

Ciki! :)

2012. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!