Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok? Csak ezt...

Mit gondoltok? Csak ezt szeretném hinni, vagy valóban ennyire "kemény" vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves lány vagyok. Az utóbbi pár hónapban elkezdtem azt érezni, hogy nincs szükségem senkire, nem lehet már megbántani, senki véleménye nem érdekel. Ha beszólnak, a legkevésbé sem érdekel, tudom, hogy ezzel csak saját magán próbál segíteni. Nincs szükségem barátokra, tökéletesen el vagyok egyedül. Igazából úgy érzem, kicsit érettebb, felnőttesebb vagyok a korosztályomnál, és a tőlebb idősebbektől is. Nevetségesnek tartom, ha valaki ad mások véleményére, vagy ha egyszerűen hiányzik neki egy ember.

Sorolhatnám még.

Szerintetek?


2010. júl. 15. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tom de én is tök ilyen vok
2010. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát majd előbb utóbb rájössz h nem is olyan jó egyedül megöregedni... az ember nem véletlenül társas lény..
2010. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, hogy egyedül fogok megöregedni. Pontosabban nem tervezem, hogy meg fogok öregedni. Ha már egyedül nem élvezem az életemet, és úgy érzem, eleget alkottam, végzek magammal. Most így látom, de tudom, hogy ez még könnyedén változhat.
2010. júl. 15. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!! Nyírd ki magad még ma ;) 1 hülyével kevesebb jee ;)
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Két felkiáltójel, máshol semmiféle írásjel, nevetségesen sok smiley - bármibe lefogadom, hogy te vagy a nagyobb hülye. :)
2010. júl. 15. 18:39
 6/8 manchester10 ***** válasza:

miért ölnéd meg magad mert szereted a magányt????

inkáb kezdjél barátkozni! egyáltalán nem vagy éretebb ha nem tudod hogy barátok nélkül semmire se mész!

2010. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most így érzed „van még idő” jó nekem egyedül..stb aztán 10-15 év múlva rájössz, hogy tönkre tetted az életedet, mert elzárkóztál, a szeretet és szerelem elöl . Egyedül, magányosan nincs annál rosszabb, hidd el nekem. Boldog igazán az ember csak másokkal lehet vagy egy emberrel akit igazán szeret.

Hamarosan megfog változni a véleményed. Ez tapasztalat

28/F

2010. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. :) Igazából én is így gondolom, hogy változni fog a véleményem. De most annyira jó minden. Nagyon szeretek rajzolni és írni, és szerintem mindkettőben tehetséges is vagyok, bár csak magam szórakoztatására teszem. Valahogy ha arra gondolok, hogy független ember vagyok, akkor az ad egy nagy löketet, és egyre jobb és jobb a művem.
2010. júl. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!