Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki hinni a télapóban 14...

Ciki hinni a télapóban 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

tom h nincs karácsony, nagyon messz van még, de csak kíváncsi vóltam arra hogy akkor ez ciki e. tom hogy aszongyák nincs, de pl mi van ha a mesék, és filmek egy része egy igaz történeten van, és hogy ha mégis van, de csak néha jön olyan gyerekekhez akik hisznek bene?


14f



2012. szept. 9. 20:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
jó de én most a télapóról beszélek, nem a bibliai izéről xD nah. szal van még valaki aki szintén hisz?:)
2012. szept. 10. 22:09
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokan, de csak 10 év alatt sajnos.
2012. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
és 14 évesek?:)
2012. szept. 10. 22:19
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán...
2012. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, hogy aranyos, mert megható szerintem, jószívű és gyermekien ártatlan, aki elhiszi feltétel nélkül, amit mondanak pl. a szülők. És mivel a télapó vagyis hát a Mikulás bácsi olyan témakör, ami a jóságról szól, arról, hogy ad valaki valamit a szegényeknek, vagy a gyerekeknek, mindegy, csak maga az adakozás és az elfogadás... szóval ezek szelidlelkű, aranyos embereknek való dolgok.
2012. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszi:) és te is hiszel valamiben?:) am nem létezik hogy énvok az eggyetlen 14-éves fiú
2012. szept. 10. 22:36
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem :D
2012. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én hiszek mindenben, csak ebben a minden varázslattól és szépségtől és jóságtól megfosztott világban nem.
2012. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
Télapó nem létezik. Viszont a Mikulás igen, Joulupukki a neve, Finnországban él. Minden évben el is látogat Pestre, egyszer én is szeretnék találkozni vele. :)
2012. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha te ezt a kérdést komolyan tetted fel, és valóban hiszel a mesékben, akkor ajánlom neked Böszörményi Gyula Gergő-könyvek c. sorozatát.

Ez a könyv részben arról szól, hogy van egy másik világ, ahová álmunkban látogatunk el. Ez pedig a mesék világa.

Van egy világfa, amelynek a levelei mesékből állnak.

De nagyon sok ága, levele elszáradt már, mert a mai gyermekek nem olvasnak mesét, nem hisznek a mesében.



Böszörményi Gyula hisz a mese- és álomvilágban.

Több kötetből állnak a gergő-könyvek, amiről én most írtam, annak a címe Gergő és az álomfogók.

Könyvtárakban is meg lehet őket találni.


[link]

Ha rákattintasz egy-egy címre, részletesebben olvashatsz róla.


Kérdésedre válaszolva lehet, hogy a mai világban ciki, de te ne törődj vele, ki mit mond. Őrizd meg ezt a gyermeki hitedet minél tovább!

De kifelé ne mutasd, mert kegyetlenek az emberek. Az, hogy te miben hiszel, egyedül csak rád tartozik.

Üdv.

2012. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!