Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha feltűnően csúnya lennél és...

Ha feltűnően csúnya lennél és emiatt nap mint nap hátrány érne és esélyed sem lenne normális életre mert mindenhonnan kiközösítenek, kárt tennél magadban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem

eljön az az idő, amikor kinövöd, h a külsőddel annyit foglalkozz

és akkor lehet szégyelnéd

2012. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De van olyan helyzet is mikor már az ember abban a korban van, amikor az emberek nagy része kinőtte már a gúnyolódást. Az én esetemben például olyan emberek súgnak össze a hátam mögött, akikről sosem feltételeztem volna, hogy ennyire felszínesek. Nálam mindig az van, hogy amikor elmegyek az emberek mellett, hallom a hangfoszlányokból a kedvenc szavaimat: csúnya, ronda, ocsmány, stb. Az a baj, hogy igazuk van mert volt egy bőrbetegségem ami nem gyógyítható és tényleg ronda. Arra vagyok kíváncsi, hogy más mit csinálna abban a helyzetben, ha egy ilyen miatt tökéletesen egyedül maradna, egyetlen barát nélkül.
2012. szept. 5. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
elárulod, h hány éves vagy és milyen bőrbetegséged volt? illetve ez mit jelent a jelenben?
2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
23/F A betegséget nem írnám le adatvédelmi okok miatt. A betegség miatt apró vérző sebekkel van tele az arcom.
2012. szept. 5. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudok egy kiváló természetgyógyászt. Külön levélben megadom a telefont, ha érdekel.
2012. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te csak én lány vagyok és nincs olyan bőrbetegségem.
2012. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( De nektek lányoknak azért könnyebb így is :D.
2012. szept. 7. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne könnyebb? Ha hiszed ha nem amikor kisminkelt egy kozmetikus semmit nem dobott rajtam a smink! Majdnem elbőgtem magam ott is.
2012. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert titeket azért valamilyen módon így is elfogad a környezetetek. Szerintem a lányokkal szemben nagyobb a tolerancia. Hidd el nekem, hogy te nem vagy csúnya csak magadat látod annak (bár nem láttalak sosem, de igazán csúnya lányt sem).
2012. szept. 8. 08:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Még hogy jobban elfogad mi? Eddig 3 iskolába jártam és sehova nem tudtam beilleszkedni. Meg ilyeneket mondtak rám, hogy ronda szar meg stb...
2012. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!