Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan racionális?

Túlságosan racionális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek ez baj??

-Túlságosan racionális vagyok, rengeteg minden mögött csak a számokat meg az elméletet "látom". Valahogy mindent tökéletesen akarok véghez vinni.

Ez kiterjed hogy minden katonás rendben van nálam. Mindig több és több dolgot akarok megtanulni, valahogy akkor érzem magamat valakinek hogyha majd rendelkezni fogok a megfelelő mennyiségű tudással.

Na meg unalomból pszichológia meg az orvostudomány foglalkoztat 16éves létemre.

Meg ha órán felelnem kell akkor azt meg úgy szeretem előadni mintha felolvasnám... dolgozatba meg túl sokat is írok egy-egy kérdéshez.


2012. aug. 18. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen hülye kérdés ez? "Szerintetek ez baj?"

Valamiért az az érzésem, hogy most olyan válaszokat vársz, hogy jajj, de jó, meg biztos te leszel az új Einstein, ha felnősz.

Ne haragudj, de ha nem ez a célod, akkor mégsem vagy olyan okos.

Végülis nem ciki, ha valaki szereti, ha dicsérik, de azt ne ilyen helyen akarja "magára erőltetni". Ha valóban értelmes vagy, akkor az olyan helyeken bizonyítsd, ahol értékelik.

2012. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez nem baj, fordítsd a tudás iránti vágyadat a saját haszondra. :)
2017. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!