Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves fiú vagyok miért van...

17 éves fiú vagyok miért van az h én nagyon érzékeny vagyok? Tulságosan is vannak dolgok pl zene film videó ami elsírom magam

Figyelt kérdés
és ha valami bánt akkor nagyon magamba szállok! nagyon megvisel ha valaki meghal volt egy lány nem ismertem 3 éves korában meghalt volt róla egy videó láttam és honapókon át este lenként sírtam annyira fájt mintha hozzám tartozom lett volna nagyon sokszor vagyok szomoru ez mitől van?

#érzékenység #tulságossan
2012. aug. 3. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónapig? Lol. Hát, próbáld meg kicsit megemberelni magad, mert az egész világ ilyen, csak ebben a percben annyi szörnyűség történik, hogy évekig sírhatnál miattuk esténként.
2012. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

énis ilyen vagyok, bár nem én nem vagyok ilyen súlyos eset.. filmeken énis szoktam sírni, valamikor egy videón is sirtam, és van hogy halgatok egy szomi számot, és eszembe jutnak dolgok amik velem történtek meg és akk énis elkezdek sirni.. am szerintem az cuki ha egy fiú sír:D

15/L

2012. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kicsit azért tényleg próbáld meg összeszedni magad, rengeteg szörnyűség van a világban, ha nem edzed meg magad nehéz dolgod lesz később :) Hajrá :)
2012. aug. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj privátot, beszélgethetünk :)

17F és én is erzékeny vagyok de másképp ;)... irj

2012. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nagyon érzékeny korban vagy, másrészről elképzelhető hogy volt egy traumád, amit mélyen elnyomtál magadban és így tör fel belőled. A kislány miatt meg lehet hogy azért sírtál annyit, mert rettegsz a haláltól, vagy egy szeretted elvesztésétől. Esetleg bűntudatod van valami miatt.

Vagy semmi bajod, csak épp ilyen korban vagy és nagy empátiával bírsz. :)


De akárhogy van, tanulj meg hamar felállni, ha valami megvisel, különben később nagyon nehéz lesz, amikor közvetlenül Veled történnek meg dolgok és nem csak a tévében látsz valamit, ami elkeserít. (Lehet hogy röhejesen egyszerű megoldásnak tűnik, de menj el futni vagy mást sportolni, az egyrészt boldogsághormont termel, másrészt, elűzi a stresszt! Plusz, ha kihajtod magad, olyan fáradt leszel, hogy eszedbe sem jut szomorkodni! ;)

2012. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!