Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan össze vagyunk...

Túlságosan össze vagyunk nőve, baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel lassan 10 éve ismerjük egymást és nagyon egymás seggében élünk. Mindent megosztunk egymással és rengeteget vagyunk együtt.. hálás vagyok az életnek, hogy 'összehozott' minket. Kitartunk egymás mellett az eddigi évek alatt 2-3 nagy veszekedésünk volt csak, azok is csap pár hétig tartottak. Ha komolyan beszélgetünk, ha pisilésig röhögjük magunkat a hülyébbnél hülyébb dolgokon, akármit csinálunk, mint két tojás, úgy hasonlítunk. Nem is tudom, mit csinálnék, ha ő nem lenne, úgy érzem, félek, hogyha ennek az egésznek egyszer vége lesz, mert kettéválnak útjaink, nagyon nehéz lesz elfogadni. Szerintetek lehet ennek valaha is vége? Ha ilyen szoros egy kapcsolat, az megszakadhat valaha is? Vagy életünk végééig barátnők maradunk? Mi a véleményetek az ilyen barátságokról? Köszi, ha választok :)!


16/L mindketten


2012. aug. 7. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:

azok is *csak pár hétig tartottak


jóoké álmos vagyok :D

2012. aug. 7. 17:46
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen barátnőm, nem szakadt meg vele a kapcsolatom. Már más városban lakunk, de ez nem zavaró, mert mindig hívjuk egymást, amint lehet találkozunk, és akkor olyan mintha semmi nem változott volna. Szerintem ne félj, ha igazán jó barátok vagytok nem fog megszakadni.
2012. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen barátnőm, nálunk a szétválás természetesen jött. Másik iskola, új barátok, más város. Végül facebook kapcsolat lett belőle.

Én rengeteget szenvedtem, mert nem találtam olyan embereket akik megértenének. Ő pedig rögtön egy olyan csapatba került, akikkel kijött. Lassan hanyagolni kezdett és az új barátnői lettek a legfontosabbak. Nekem mivel nem voltak új barátaim így csak egyre mélyebbre süllyedtem a depresszióba. 3 év süllyedés után sulit váltottam, ahol találtam barátokat, kialakítottam egy csapatot magam köré.

Már mindketten a saját társaságunkra koncentrálunk, évente kb 2-3x összefutunk. Ennyi. Fontosak vagyunk egymásnak, mivel mi együtt váltunk nőkké, de már nem mély a kapcsolatunk.

2012. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó: az utolsó mondatod fogott meg, az együtt váltunk nőkké.. ez olyan érdekes. minden esetre örülök neked, hogy végülis jól alakultak a dolgaid :)
2012. aug. 8. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a kamaszkorunkat együtt töltöttük, együtt tanultunk ki mindent. Együtt próbálgattuk a határainkat, mindkettőnknek fokozottan szar életünk volt, hamar fel kellett nőnünk. Csak egymásra számíthattunk.

Már az összes ismerősünk ugyan azon a szinten van, mint mi, így nincs akkora szükségünk egymásra. A hétköznapokban már alig beszélünk, ennél ritkábban is találkozunk, de ha baj van rögtön egymásra számítunk. Mert mindig is a bajban voltunk a legközelebb egymáshoz.

2012. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!