Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsen egy igaz barátom...

Miért nincsen egy igaz barátom se, akivel mindent megoszthatnék?

Figyelt kérdés

Már elegem van mindenből, az életemből is.

Ha valakinek elmondok egy akár vicces, akár komoly, akár bizalmas dolgot, másnap már az egész utca tudja.

Ha a családomból egy embernek elmondok valamit, akkor másnap már az Izlandban élő rokonaink is tudják.

Persze mindent rendesen megkavarva.


És nincs egy igaz barátom, akire számíthatok ha baj van, aki segít, akivel mindent együtt csinálnék.

Miért?

Mindenki hazug, kétszínű, szarkavaró.

A szemedbe nyaliznak, a hátam mögött meg kiröhögnek.


Ráadásul Van egy nagytestű kaukázusi kutyánk. Ez a fajta kifejezetten egygazdis.

Apámra hallgat csak és kizárólag.

És ez kicsit nagyon szarul esik...

Nekem csak annyit csinál, hogy leül és pacsit ad.

Megnevelni sem tudom 13 éves létemre.


És már régóta szeretnék egy közepes testű kutyát. Nemszámít, hogy keverék, vagy fajtiszta, csak szeressen.

Ő lenne az igaz barátom.

De a szüleim nem engedik.


Valakinek van ötlete, hogy hogyan lelhetnék egy igaz barátra akár ember, akár kutya formájában?

Sőt. Inkább a kutyát választanám. Ha engednék...

Mert ő biztosan nem fog elárulni semmit rólam.

13/F Miskolc


2012. aug. 6. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ismerős:) nekem szerencsére itt van az ikertesóm:D na ő benne 100%-ban megbízok
2012. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szisz977 válasza:
De jó ikertesód van. De jó lehet. Mondjuk nekem is folyton azt mondják hogy olyanok vagyunk mint az ikrek :)
2012. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!