Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Lehetne...

Miért vagyok ilyen? Lehetne sok barátom ha megerőltetném magam, de mindig úgy érzem mintha egy másik világba lennék mint ők.

Figyelt kérdés
Mármint magam sem tudom miért teszem fel ezt a kérdést, de nagyon zavar a dolog és nem tudok rá válaszolni. Sokat járok el ismerősökkel bulizni, vagy ide-oda, de végig alig beszélek valamit, és amikor őket hallgatom akkor is csak azt gondolom, hogy valami hiányzik, nem az igazi ez az egész. Vagyis nehéz ezt így megfogalmazni, de amikor egyedül vagyok akkor annyira vágyok emberekre körém, amikor meg másokkal vagyok akkor meg untat az egész és látom, hogy nem ugyanaz éltet minket és inkább egyedül lennék :S elég fura
2012. júl. 1. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

furán hangzik vagy sem..de teljesen megértelek.

hasonlo helyzetben vagyunk..

nálam az a helyzet h egy-két emberrel k*rvára megértem magam. és nagyon el tudunk lenni. de mikor már nagyobb a társaság. máár nem ugyanaz. teljesen untatnak. csak lesek ki a fejemből. olyan témárol beszélnek ami engem nagyon nem érdekel. ilyenkor elég hülyén érzem magam h nem tok hozzászolni.

am ha valaki erre azt mondja h keress uj barátokat, az hülyeség. mert nem igy müködik sztem.én valamilyen szinten szeretek velük lenni. vagy lehet h csak azt szeretem h emberek között vagyok. már nem tudom. de am nem az igazi..

de csak van valaki akivel jobban megérted magad. akivel jobban el tudsz lenni, nem?. keresd az ő társaságát és kész.:)

2012. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szerintem8 válasza:

a legcsendesebb a legveszélyesebb- ezt anyukámtól tanultam

de viccet félre téve ez egy olyan dolog ami évekkel ezelőttre nyúlhat vissza

hiszen ezekkel a barátokkal megismerkedtél valahol és gondolom volt egy közös témátok akkoriban

viszont

valami megváltozott mondjuk elment az egyik barát a körből vagy jött egy másik, biztos megvan az oka csak gondolkozz egy kicsit, hapedig te sem tudod az tényleg fura

2012. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyan ilyen vagyok. Szerintem nem jó a társaság, mert nekem nem mindenkivel van így. Van akikkel jól kijövök, de igazából nem egy az érdeklődési körünk, vagy teljesen máshogy látjuk a világot és mikor ott vagyok velük nem érzem olyan jól magam, mert elvannak a saját világukba, a poénjaikkal, amik szerintem nem viccesek. Viszont van, akikkel egész nap tudnék lenni, még akkor is, ha nem is beszélgetünk, csak ülünk az unalmas előadásokon, néha még az is sokkal viccesebb, mint a másik társasággal lenni.
2012. júl. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fenti címben már alapból rosszul közelíted meg a barátság fogalmát. Az ember megerőlteti magát a fitneszteremben- barátság terén viszont természetesnek és feszélyezetlennek kell lenned. Onnan ismered meg azt a személyt, aki a barátod lehet hosszútávon, hogy mellette pont ilyen lehetsz. S még így is előfordul, hogy a későbbiekben rájössz arra, hogy az illető személy nem igazi barátod- tehát amikor már az elején nem működik a dolog, akkor nincs értelme erőltetni.


Továbbá, ha barátokra vágysz, de ugyanakkor elmegy a kedved amikor az illető társaságban vagy, akkor valószínűleg nem a megfelelő személyek között vagy. A rég kialakúlt barátságok nem mindig maradnak meg, mivel adott személy ídőben változhat olyan mértékben, hogy már nem illik bele abba a társaságba, amelybe addig tartozott.

2012. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok. Ha itthon vagyok, társaságra vágyok, emberek közé akarok menni. Ha meg egy nagyobb csapatban összevergődünk, unalmasnak tartom valahogy őket és csak ülök kussban..így meg hülyének, nem oda valónak érzem magamat...

Viszont van 4-5 olyan ember akikkel egész nap el tudok lenni, mert az ő poénkodásukat jópofának tartom, témáik engem is érdekelnek és emberileg is a toppon vannak nálam. Erre én is akkor jöttem rá amikor nem rég pont ez a 4-5 ember jött oda gy nagy csapatba hozzám és tök jól elhülyültünk...

Ha van 1-2 olyan ember akikkel el vagy akkor azokkal barátkozz. A számodra nem érdesek emberekkel szerintem nem tudsz jól elleni, akármennyire is erőltetnéd...


És igen, sokszor van, hogy az emberek egyenként "türhetőbbek", jófejebbek, de aztán jön egy olyan társaság aminek hatására kicsit megváltozik az ember viselkedése..

2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább ott a probléma, hogy nem olyan emberekkel lennél szívesen, amilyenekkel szoktál...

Ha gondolod haverkodhatunk itt neten, ha érdekel írj privátot, akkor beszélgethetünk :D

17F

2012. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!