Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért zavar engem ha egyik...

Miért zavar engem ha egyik barátnőm jobban elvan egy másik barátnőmmel mint én?

Figyelt kérdés
léci irjatok válaszokat mert már hetek óta ezek járnak a fejembe. (Van 1 lány akivel próbálok összebarátkozni csak még nincs nagyon közös témánk :/ de igyekszem) ha pl nem velem foglalkoznak akkor nem érzem túl jól magam de viszont amikor meg akarok szólalni sokszor azt se tudom h mit mondjak :/ / L

2012. máj. 21. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
kérlek irjatok
2012. máj. 21. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:

azért zavar mert érzed hogy számára nem vagy olyan érdekes..

ezt érdemes elfogadni és keresni más személyt mint értelmetlenül epekedni évekig utána

2012. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem csak 1 emberrel van így sokkal de velem is elvannak csak ha ott van egy másik személy akkor más a dolog
2012. máj. 21. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

vannak olyan emberek aki úgy vonzzák az embereket mint a mágnes, és épp ezért nem nagy szám nekik ha sok haverjuk van


míg aki annyira nem vonzó szmeélyiség olyanra vágyik amilye nincs.egy barátra


2 megoldás van. próbálsz megváltozni ,ez általában azt jelenti sokaknál hogy próbálsz megfelelni nekik ,megjátszod magad, szarul érzed magad és semmivel sem lesz jobb csak anynival hogy több képen leszel bejelölve fészbukon mint eddig


a másik meg hogy ELFOGADOD hogy ilyen szar felszínes világban élünk és keresel normális barátokat..vagy egy normális barátot aki olyan mint te és nem fog lerázni ha talál nálad egy számára "jobbat"


amúgy nem ismerem az illetőt lehet egy kicsit durván írtam róla, ha így volt bocsesz:D

2012. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elég nagy kisugárzása van és ha belép valahová akkor rögtön mindenki vele foglalkozik :/
2012. máj. 22. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez van... sajna ez ellen nem lehet mit tenni.

Az ilyenek nem is barátok (ha nem figyelnek egymásra) ezek csak felszínes ismerősök.

2012. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pedig mindig meghalltagnak ha van vmi stb.. de ilyenkor nagyon szar h nem tok hozzá szólni se a témához
2012. máj. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!