Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miatt nincs barátom?

Ez miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés
Szóval elég félénk vagyok társaságban nem sokat beszélek max ha szólítanak vagy bármi más. Lúdtalpas vagyok és ugyebár furán járok . Az arcom viszonylak szép ( legalábbis én megvagyok vele elégedve, nem vagyok beképzelt) . ezek közül valamelyik lehet az oka annak hogy senkinek nem kellek? 15/L
2012. júl. 13. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Félénk? Nem, nem hiszem, hogy emiatt lenne, a lúdtalpnak és a fura járáshoz pedig tényleg semmi köze az egészhez. Mondjuk azt sem hinném, hogy senkinek sem kellesz, miért gondolod ezt?


18/F

2012. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy senkinek sem kellesz. De kedves első, nincs igazad. A félénkség az igenis lehet akár első és egyetlen oka. Nekem sincs senkim, pedig velem is minden rendben van. (Jó humor, jó beszélőképesség, megértés, hűség, türelem, az arc az talán nem annyira). Csupán én is félénk vagyok. De hát ez van...

Kedves kérdező, igen szerintem emiatt nincs barátod...


16/F

2012. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*A lúdtalpat pedig felejtsd el (legalábbis ilyen szempontból). Ennek semmi köze hozzá. Második voltam.
2012. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát csak nem lehetsz valami szép ha a fiúk nem mozdulnak rád egy társaságban
2012. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lilla! Nekem kellettél. De te elutasító voltál.
2012. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xD
2012. aug. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!