Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért őrit meg az hogy nincs...

Miért őrit meg az hogy nincs barátom pedig van?

Figyelt kérdés

Nem értem vannak barátaim akikkel szoktam beszélni de egyszerűen ha mással beszélgetnek "féltékeny" vagyok és néha úgy érzem hogy egyedül vagyok és nem szeret senki egyszerűen bele fogok őrülni miért van ez, kamaszkor?

15/f

Hogy lehetne segíteni ezen?


2012. ápr. 4. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Te magad is belátod, hogy milyen ostoba érzéseket táplálsz. Jó, hogy belátod, a betegségtudat sokat segít. Csak győzködd magad, hogy milyen értelmetlen, amit érzel, és előbb vagy utóbb sikerül is egyenesbe hozni magad. Egyik napról a másikra nem megy.
2012. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd nyugi.
2012. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is, nemrég lettem 17, és még most sem múlt el. Ami különössen idegesít, ha két barátom egymással beszélget. Remélem el fog mulni, de lehet, hogy csak ilyen a személyiségünk.
2012. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!