Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tiszta ideg vagyok, mit tegyek?

Tiszta ideg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 óra mulva már meglesznek a pontok és megtudjuk hogy felvettek e az egyetemre vagy sem. Remegek, félek ettől, az elmúlt egy órában 3x hánytam, és liftezik a gyomrom :S Nagyon ideges vagyok, én nagyon szeretném ha összejönne. Tudom, nem én vagyok az egyetlen de alapból ilyen izgulós vagyok. Nem tudok aludni segítsetek nagyon félek :S

2012. júl. 24. 00:09
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Nyugi! Gondolj arra, hogy ami történni fog, annak van oka. Ha nem vesznek fel, akkor lerakhatsz egy nyelvvizsgát egy év alatt, dolgozhatsz is valahol és spórolsz egy lakásra vagy amire kell. Vagy pedig felvesznek:) Nyugodj meg és ne stresszelj. Nézz valami idióta sorozatot ami leköti a figyelmedet:)
2012. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezen mit kell ennyire túlpörgetned magad. Így vizsgaidőszakban szó szerint meg fogsz dögleni.

Ahogy írták, ha nem is vesznek fel, van 1 egész szabad éved, ezer lehetőséggel - tanulás, utazás, meló stb stb - Nem kell akkora tragédiának felfogni, kajak úgy van beállítva, mintha megállna a világ, ha 1 évvel később mész felsőoktatásba. Nem kell parázni ennyire.

2012. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Képzeld ela legrosszabbat, azt hogy nem vettek fel és ha túl vagy rajta már nem is fogsz félni ! Amúgy milyen terved van ha nem sikerül ?
2012. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
BCE-KTK -ra jelentkeztem.
2012. júl. 24. 01:39
 15/38 anonim ***** válasza:
Már csak 18 óra:D:D:D
2012. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!!!! :)

Ha nem sikerül akkor sikerül jövőre, ha meg sikerül akkor juhu :)

Veszíteni egy évet fogsz, de azt bőven kihasználhatod nyelvvizsgára, dolgozni, ahogy előttem is mondták:)

Én is halasztok saját akaratomból! De nagyon szurkolok neked!Izgulok helyetted :D

Majd írj mindenképp!!!!!!

2012. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett,és ne izgulj!:)
2012. júl. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyosak vagytok köszönöm szépen :) Rendben, majd megírom mindenképp :)
2012. júl. 24. 14:02
 19/38 anonim ***** válasza:
Felvettek?:)
2012. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Na mizu???:)
2012. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!