Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tiszta ideg vagyok, mit tegyek?

Tiszta ideg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 óra mulva már meglesznek a pontok és megtudjuk hogy felvettek e az egyetemre vagy sem. Remegek, félek ettől, az elmúlt egy órában 3x hánytam, és liftezik a gyomrom :S Nagyon ideges vagyok, én nagyon szeretném ha összejönne. Tudom, nem én vagyok az egyetlen de alapból ilyen izgulós vagyok. Nem tudok aludni segítsetek nagyon félek :S

2012. júl. 24. 00:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz veled vizsgaidőszakban ha már ettől így ki vagy bukva? :D
2012. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom de mindjárt ideokádok megint :S
2012. júl. 24. 00:14
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Minek parázol??? Mi értelme van ennek??

Ugyan mi történhet 20 óra múlva??

1. eléred a pontszámot és felvettek

2. nem éred el és nem vettek fel..


Felesleges hisztizni,úgyis megtudod a végeredményt..Inkább menj aludni..

2012. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
4%

Elég reménytelen, Orbán megszüntette az összes helyet.

Majd méssz fizetősre, csak bírják apádék.

2012. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Gress ***** válasza:
100%
Valahogy van egy olyan érzésem hogy lány vagy... :D
2012. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok :) Most néztem röhögtetős videókat kicsit segített és köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 24. 00:44
 7/38 anonim ***** válasza:

Persze érthető hogy izgulsz, de ez már túlzás. Attól mert jobban izgulsz, a végeredmény nem fog változni. Sőt csak rosszabb lesz ha esetleg nem sikerül... De remélem sikerülni fog. Drukkolok, oké? És akkor neked kevésbé kell izgulnod, majd izgulok helyetted is.

Szóval, ugyan már... nyugalom. Kösd le magad valamivel, amíg el nem álmosodsz és utána aludj egyet.

2012. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Ezen tényleg ne paráz ennyire. És mi a legrosszabb eset, nem vesznek fel és 1 év múlva újra jelentkezel. Addig is tudsz csinálni egy nyelvvizsgát, vagy valami mást. Egy évet simán csúszhatsz az egyetemen is, és akkor ugyan ott vagy.

Így vizsgaidőszakban kikészülsz. Gondolj bele karácsony előtt két héttel már mennek a zh vizsgák, és január második hetétől február közepéig végéig vizsgaidőszak. Akkor azt, hogy bírnád.

2012. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Gondolkodj inkább pozitívan,hogy meglesznek a pontok és felvettek.Próbálj meg álomra szenderülni ezzel a gondolattal a pozitív gondolattal a fejedben,semmint hogy itt szétparáztatod magad az és tiszta idegroncs leszel a kihirdetésig....
2012. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok köszönöm szépen :) Majd megírom mi lett :S
2012. júl. 24. 00:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!