Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek!?

Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit szerettem és ő is szeretett engem, együtt voltunk egy jó ideig, aztán egyszercsak azzal jött,hogy vki más tetszik neki, és mintha egy vadidegen ember lennék egyszerűen semmibe vett :(

engem ez nagyon bántott, egy hétig at se tudtam,hogy mit érzek (egy estét és az utána lévő napot szinte végigsírtam)

azóta eltelt pontosan egy hónap és most írt nekem :(

először azt hittem,hogy szimplán azt akarja,hogy jobban fájjon, de nem így lett!

Egy kisebb szöveggel leírta,hogy már nem szereti azt, aki miatt otthagyott, és szeret....

és most megint visszajött az érzés, amiről nem tudom eldönteni mi az....

nem tudom,hogy utálom őt, szeretem, félek,hogy elveszítem, vagy el is akarom veszíteni?

nem tudom,hogy van-e esélye a kapcsolatunknak ezek után, nem tudom,hogy mi van egyeltalán :S

ha értelmetlen volt elnézést, jelengleg 'semmit nem tudok'

mit lehet ezek után tenni?



2012. júl. 15. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ne is gondolj rá h visszaengeded. egyszer megtörtént, máskor is ott fog hagyni másvalakiért.
2012. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lehet.... igazad van!

tulajdon képpen amíg ő 'nem volt' teljesen megutltam, nem tudom,hogy mért változott meg a hozzáállásom :(

2012. júl. 15. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azt javaslom hogy őszintén beszéljétek meg, de nekem is az a tanácsom hogy semmiképpen se fogadd vissza. A szerelem nem egy olyan dolog ami egyszer visszajön aztán meg elmegy. A szerelem az egyszer fellobban, és ha igazán szeretett volna nem hagyott volna el egy másik pasi miatt. :I
2012. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, azthiszem akkor ma megbeszélem vele a dolgokat!
2012. júl. 16. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem. :)
2012. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy van-e még valaki, aki válaszolna, de megpróbáltam az újabb szakítást, mire oda értem volna a mondandómban, ő mondta ki előbb...

és csupán ledöbbentem, mert megrázott....

és most megint nem vagyok tisztában az érzéseimmel.... egyszerre lettem felszabadult... és magányos?

mit lehet ezellen tenni?

2012. júl. 18. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
keress új lányt
2012. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az érzéssel nem tudom mit tegyek!
2012. júl. 19. 15:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!