Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen bunkó?

Miért lettem ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Tavaly még tök más voltam, mindenkivel kedves, aranyos. Most meg amikor a szüleim vagy tesóm hozzám szól, egyből olyan bunkón válaszolok vissza... Meg mindenkivel köcsög vagyok, illetve nem örülök ha egy barátom összejön valakivel, csak irigykedek. Egy szemét alak lettem. Lehet ez az alkoholtól? Mert tavaly nyár óta elkezdtem inni, haverokkal buliban. Vagy lehet hogy csak a hormonok? 16/F

2012. jún. 21. 18:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
mintha önmagamat látnám :°)
2012. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

15/L én is így vagyok. Szerintem kamaszodunk :D

Néha én is iszok, nem olyan sokat, szerintem ez annyival befolyásolja, hogy menőbbnek érezzük magunkat tőle. Mondják, hogy nem az, de akkor is...

Végülis nem rossz, ha az ember vissza tud szólni, csak kell állítani egy határt, amit már az ősök tényleg sértésnek vesznek. Meg néha kedvesnek kell lenni velük, például megkérdezni, hogy "segíthetek" vagy ilyesmi és akkor már nem tűnsz olyan bunkónak.

2012. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!