Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Akaratomon kívül...

Mit tegyek? Akaratomon kívül is nagyon bunkó vagyok már emiatt.

Figyelt kérdés
Alapvetően kedves vagyok, de ha versenyezni kell, vagy csinálok valamit amiben nyerni lehet és én vesztek, káromkodok, ordibálok, a legjobb barátaimra is trágár szavakat kiabálok, ha nyerek, megalázom azt aki vesztett velem szemben :( Tehát nem tudok veszteni. Már próbáltam egyszer egy játék elején (aminek semmi tétje nem volt) elhatározni, ha vesztek elfogadom. Nem sikerült, hiába próbáltam elfojtani, így csak rosszabb lett, mert kitört belőlem :( Szerintem reménytelen vagyok. A legrosszabb, hogy így akik fontosak számomra, azok is egy baromnak látnak :(
2012. máj. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el a neten a számítógép ellen versenyezni, és próbáld meg leküzdeni magadban. Rengetegszer fogsz veszteni és el kell majd fogadnod. Hajrá! :)
2012. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eszembe sem jutott :)
2012. máj. 3. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj elvonatkoztatni a versenyszellemtől, vagy kimaradni a versenyekből, és akkor kikerülöd az ilyen konfliktushelyzeteket.
2012. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!